Yaşasın Hamileyim

Remzi Kitabevi

Emre Uysal

130,00 TL
91,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
39,00 TL
Yaşasın Hamileyim Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9789751418395
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 124 adet satılmıştır.
Emre Uysal
Emre Uysal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yaşasın Hamileyim Kısa Özet

  Heyecanla köşedeki eczaneye gidip kısık bir sesle *Bir gebelik testi alabilir miyim?* dediniz. Hızlıca eve gidip malum işlem basamaklarını dikkatlice uygulamaya başladınız. İlk çizgiden sonra ikinci çizginin de yavaş yavaş belirginleştiğini gördünüz. Hayatınız boyunca, iki çizginin bu kadar birbirine yakışacağını ve sizi bu kadar heyecanlandıracağını hiç düşünmemiştiniz. İşte oldu ve beklenen o büyük gün geldi.

  Yaşasın hamilesiniz!

  Tebrikler, hamilelik haberini aldığınız an itibariyle yüz yılın en görkemli, en neşeli, en aşk kokan film projesinin mimarı olma fırsatını da elde ettiniz. Unutmayın bu filmin senaristi de, yönetmeni de, baş rol oyuncusu da sizsiniz. Siz nasıl isterseniz filminiz o şekilde olgunlaşıp sonlanacak. O kadar dolu dolu bir hamilelik süreci geçirip hayata öyle bir iz bırakmalısınız ki keyifli hamilelik ve mükemmel anne sözcükleri yan yana geldiğinde hep sizin kulaklarınız çınlamalı.

  İşte kitabımızın amacı da bu! Bu kitabı okuduktan sonra emin olun hamilelik sürecini daha eğlenceli ve daha keyifli bir şekilde geçirmek üzere gerekli tüm tüyoları almış, eşiniz ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi olgunlaştırmış, motivasyonunuzu en yüksek seviyeye taşımış ve
  kaygılarınızdan sıyrılmış olacaksınız.

 • 2. Hamur

Yaşasın Hamileyim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.