Yaşamıyla ve Türk Siyasi Hayatında Altan Öymen

Galeati Yayıncılık

Çağhan Uyar

40,00 TL
26,80 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
13,20 TL
Yaşamıyla ve Türk Siyasi Hayatında Altan Öymen Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786056996894
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Çağhan Uyar
Çağhan Uyar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yaşamıyla ve Türk Siyasi Hayatında Altan Öymen Kısa Özet

  Duayen gazeteci, yazar, siyasetçi ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanlarından Sn. Altan Öymen, bu sene gazetecilikte 70’nci şeref yılını kutluyor. Kendisine nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar temenni ediyoruz.

  Siyasetin ve basın dünyasının *Altan Abi*sinin yaşamı ve Türk Siyasi hayatındaki yerini detaylarıyla ve belgeleriyle inceleyen yazarımız Çağhan Uyar, Altan Öymen hakkında tam bir başucu kitabı ve eşsiz bir biyografik eser sunuyor.

  TESAV Vakıf Başkanı, siyasetçi ve Altan Öymen’in en yakın dostlarından biri olan Erol Tuncer kitabın önsözünde Sn. Altan Öymen ile ilgili şunları paylaşıyor…
  *… Altan Bey zor zamanların insanıdır… Siyasal inançları gereği yaşamının büyük bölümünü muhalefette geçirmiş olan Altan Öymen, muhalefet dönemlerinde yaşadığı çeşitli sıkıntılara rağmen, hiçbir zaman doğrultusundan taviz vermemiştir. Onu Altan Abi yapan, başarılarının yanında kuşkusuz bu doğrultu tutarlılığı olmuştur.

  • Bizler, yaşamımız boyunca kendimizi hep ülkemize, toplumumuza karşı borçlu hissetmişizdir. Herkese nasip olmayan zenginlikteki bir hizmet geçmişine sahip olan Altan Bey, topluma karşı borçlarını ödemeye devam etmektedir.

  • Öymen, her kulun erişemeyeceği derecedeki başarılı hizmet zenginliğine sahip birisi olarak toplum hafızasındaki yerini koruyacaktır.

  • Bu değerli çalışmayı yaparak Altan Öymen’in yaşadıklarını, siyaset ve basın dünyasındaki başarılarını kamuoyuna sunan Sayın Çağhan Uyar’a teşekkür borcumuz var. Kendisini bu titiz çalışmasından ötürü gönülden kutluyorum…*

  Galeati yayıncılık olarak bu eseri yayın dünyasına kazandırmış olmaktan dolayı gururluyuz. Şimdiden İyi okumalar dileriz.

 • 2. Hamur

Yaşamıyla ve Türk Siyasi Hayatında Altan Öymen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.