sadsad x
asdasd

Yaşadığımız Yerde Neden Yaşıyoruz?

Büyülü Fener Yayınları
16,00 TL
9,60 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
6,40 TL
Yaşadığımız Yerde Neden Yaşıyoruz? Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9789752521803
Kapak: Ciltsiz
Kira Vermond
Kira Vermond
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yaşadığımız Yerde Neden Yaşıyoruz? Kısa Özet

  Kolay bir soruya benziyor.
  Yaşadığımız Yerde Neden Yaşıyoruz?

  Belki anne babanızın yaşadığınız yerde bir ev satın aldığı ya da bir apartman dairesi kiraladığını söyleyerek bu soruyu yanıtlayabilirsiniz. Ya da tek çatı altında herkesle beraber geniş ailenizle yaşadığınızı söyleyebilirsiniz.

  Peki ama neden orada? Neden o mahallede? 
  O kasaba ya da şehirde? Neden bu ülkede? Hatta bu gezegende?
  Yaşadığımız yerde neden yaşıyoruz? bu basit soruyu bir adım ileri götürüyor ve bizleri zaman ve mekanda, insanların ev dediği yerleri mercek altına yatırmak üzere çok kapsamlı bir yolculuğa çıkarıyor. Yaşayacağımız yeri seçerken pek çok unsurdan etkileniriz: gıda ve suyun yeterli ve ulaşılabilir olması, iş olanakları, güvenlik ihtiyacı... Ama karşılığında bizler de bilinçli olarak ya da olmayarak çevremizi etkiler, gezegenimizi kendi ihtiyaçlarımıza uydururuz.

  Kira Vermond ödüllü bir yazardır ve zaman zaman Globe and Mail, Chatelaine ve Today’s Parent dergilerine yazılar yazar. The Secret Life of Money: A Kid’s Guide to Cash ve Growing Up: Inside and Out adlı kitapları yazmıştır. Kira, Ontario’daki Guelph’te yaşıyor.
  Julie McLaughlin Vancouver’da yaşayan serbest bir çizerdir. Dünyanın dört bir yanından çeşitli alanlarda işler yapmaktadır.

Yaşadığımız Yerde Neden Yaşıyoruz? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.