sadsad x
asdasd

Yalnızlığımdan Sev Beni

Destek Yayınları
18,00
12,42
%31 indirim
Yalnızlığımdan Sev Beni Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 159
ISBN: 9786053110873
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ezgin Kılıç
Ezgin Kılıç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Yalnızlığımdan Sev Beni Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yalnızlığımdan Sev Beni Kısa Özet

  Milyarlarca insanın yaşadığı bu dünyada birbirini tanımayan iki insanın iki şekilde karşılaşması mümkündür sevgilim: Tesadüf... Tevafuk... Hayatımın en berbat, hayatımın en içinden çıkılmaz, hayatımda birine en çok ihtiyacım olduğu bir zamanda karşıma çıkman tesadüf olamaz. Sen benim bütün samimiyetimin, bütün iyi niyetimin, bütün iyi dualarımın karşılığı olarak gönderildin bana. Önce Allah istedi seni tanımamı, sonra karşılaşmamız için bütün doğa işbirliği yaptı. Ve sonra sen çıktın karşıma...

  Ben seni Elif seçtim... Çünkü ben tesadüflere inanmam ve seni rasgele tanımış olmam muhtemel bile değil. Sevmem için Yaradan’ın bana verdiği muazzam bir armağansın sen. Ve bana O’ndan geldin... Bense Vav’ım, biraz doğrulsam sana benzeyeceğim. Ben seninle doğdum sevgilim... Bütün kasvetimden, bütün hüznümden, bütün yaralarımdan sıyrılıp kendi içime döndüğüm ansın.

  Uykusuz geçen her gecenin sabahını görmek için açtığım ellerime bırakılan mükâfatsın. Senden öncesi yok, senden sonrası ebediyet... Seni bana verene şükürler olsun... Ben seni sevdim, seni çok sevdim... Sen ki yüreğime, ruhuma, özüme hoş gelensin. Sen ki kanayan yaramın kabuğu, acımın ilacı, Rabb’e gönderilmiş dualarımın karşılığısın.

  *Ben seni Elif seçtim...
  Şifalı ellerinin şefkatine emanettir yüreğim...
  Sana Vav olmaya geldim...*

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.