Yalnız Seyahat Etmenin Dayanılmaz Hafifliği

Cinius Yayınları

Benian Çulhaoğlu

190,00 TL
129,20 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
60,80 TL
Yalnız Seyahat Etmenin Dayanılmaz Hafifliği Hakkında Bilgiler
Türü: Gezi Rehberi Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786053231134
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 22 adet satılmıştır.
Benian Çulhaoğlu
Benian Çulhaoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yalnız Seyahat Etmenin Dayanılmaz Hafifliği Kısa Özet

  Solo Seyahat Tam Size Göre

  İletişime açık biriyseniz seyahat ederken dünyanın yansımalarını aldığınızdan hayat ve insana dair hiç bilmediğiniz, görmediğiniz güzelliklerle tanışacaksınız.

  Hayatınızda kimse yoksa yeni insanlarla tanışmak için dünyanın kapılarını aralamış olacaksınız.
  Kim bilir, belki de o kapının ardında aşkınız sizi bekliyor olacak. Evlisiniz ya da sevgiliniz varsa boş yere endişelenmeyin. Bu tarz bir yolculuk yaparak ilişkinizin bireyselliğini artıracağınız gibi kısa bir süre de olsa birbirinize soluk aldırmış olacaksınız.

  Yalnızlığı seviyorsanız bir anlamda kendinizi seviyorsunuz demektir. Dünyayı keşfederken kendinizi de keşfedeceksiniz. Her şeyden uzaklaşıp çıkacağınız yolculukta yanınızda size sürekli günlük hayattaki sizi hatırlatan birisi olmadığından hiç tanımadığınız biriyle tanışacaksınız. O siz’siniz.

  Yaşınız kaç olursa olsun dünya içinde bambaşka dünyalar olduğunu fark edeceksiniz. Yeni bir fikri benimseyerek, uzun zamandır süre giden davranış örüntüsünü değiştirecek ve yeni arkadaşlar edinerek ufkunuzu genişleteceksiniz. Bırakın her şeyi bir kenara, her ne durumda olursa olsun Solo Seyahat insana canlılık ve heyecan verir. Hayat çok kısa ve istediğiniz gibi tadına bakamayacağınız kadar da tatlı. Ucundan da olsa yakalayın hayatı.

  Davranış Bilimleri Uzmanı Benian Çulhaoğlu, bir hayal kurdu; dünyayı gezmeye karar verdi. Herkese ve her şeye rağmen gitmeyi seçti. Biliyordu; yalnız gitmek kolay olacaktı. Böylece kendi serüvenini yarattı. 4 kıtada 43 ülkeye yalnız başına yolculuklar yaptı. Bambaşka yaşanmışlıklar içinde bambaşka insanlar tanıdı. Gezdiği yerleri fotoğrafladı, notlar aldı, gittiği yerlerden seyahat yazıları kaleme aldı. Ve anladı ki yalnız yapılan yolculuklar hiçbir zaman bir benzerini yakalayamadığı, dünyayı ve hayatı tanımanın mutluluğunu getirmişti. Elinizdeki kitap mutluluğa giden yolculuğun, Yalnız Seyahat Etmenin Felsefesi’ni anlatmaktadır.

 • 2. Hamur

Yalnız Seyahat Etmenin Dayanılmaz Hafifliği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.