sadsad x
asdasd
16,67 TL
10,84 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
5,83 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yalancılar ve Sevgililer Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 236
ISBN: 9786059799508
Kapak: Ciltsiz
Gülşah Elikbank
Gülşah Elikbank
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yalancılar ve Sevgililer Kısa Özet

  *Soğuk, karlı bir kış günü can veren bu kadının hikayesi yüzyıllar sonra benim de ölümle burun buruna gelmeme neden oldu.*

  Genç bir kız, hayatının normal akışını tamamen değiştiren, garip bir mühür taşıyan elyazması bir mektup alır. Mektupta Romanya’ya giderse kayıp amcasının izini sürebileceği ima edilerek *Şeytanın oğlu intikam için geri geliyor. Bir şeyler yapmak zorundasın Maya,* denmektedir. Şaşırtıcı olan, tarihin en eli kanlı zorbası Kazıklı Voyvoda’nın, diğer adıyla Kont Drakula’nın genç kızın kayıp amcasıyla birlikte anılmasıdır.

  Mektuplar gelmeye devam eder, gelen her mektup genç kızın kafasını kurcalayan sorulara cevap vermek yerine, hem Drakula’nın hayatını hem de kendi çevresine örülmüş yalanlar ağını ortaya serer. İstanbul’da başlayıp Romanya’da devam eden ve beklenmedik bir aşka da yol açan bu serüven, Drakula’nın geri döndüğü söylentileriyle daha da tehlikeli hale gelecektir.

  Genç kuşağın başarılı yazarlarından Gülşah Elikbank, araştırmalara dayanan bu romanında Kazıklı Voyvoda’dan Çavuşesku’ya, 12 Eylül’den günümüze iyinin ve kötünün, gerçeklerin ve yalanların, insanları inançları üzerinden yönlendiren zorbaların ve yaşanamamış aşkların peşinde okuru tarihin derinliklerine sürüklüyor.

Yalancılar ve Sevgililer Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.