sadsad x
asdasd
12,99 TL
10,39 TL
%20 indirim
Yalan Dili Edebiyatı Hakkında Bilgiler
Türü: Araştıma-İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786052111413
Kapak: Ciltsiz
M. Fatih Hanoğlu
M. Fatih Hanoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yalan Dili Edebiyatı Kısa Özet

  Yalan; psikolojik, sosyolojik ve ekonomik ilişkileri nedeniyle hakkında binlerce araştırma yapılmış, bilim insanları ve düşünürler tarafından tarih boyunca tartışılmış bir konudur.

  Bu nedenle yalan kavramı hakkında yapılmış her tür bilimsel deneyi, araştırmayı, istatistiki bilgiyi ve farklı bakış açısını bu kitaba sığdırdım diyemem. Lakin bu kitap, düşünsel ikliminizin özellikle yalan ile ilgili coğrafyasını dolduracak çok yönlü bir derlemeler zinciri olarak; konuyla ilgili yeni bir bakış açısı kazanmanıza, neden ve nasılları fark etmenize, konuyla ilgili belirleyeceğiniz hedef ve amaçlara ulaşmanıza kesinlikle yarar sağlayacaktır.

  Bu kitabı yazma nedenlerimin başında; yalan konusu ile ilgili kaynakların derlenip, toparlanarak siz değerli okurlarıma ulaşması ve bu kaynakların ´´Güvenilir´´ ve ´´Geleceğe Dönük´´ ilişkileri tesis edebilmeniz için kullanılmasıdır.

  Diğer bir amacım ise; ´´Siz´´ ve ´´Özyinelik´´ kavramıyla ilişkilidir ki bu ilişkiyi kısaca doğanın size vermiş olduğu potansiyelinize ulaşmanız, yenilenmeniz şeklinde tanımlamam yerinde olacaktır.

Yalan Dili Edebiyatı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.