sadsad x
asdasd
52,00 TL
31,20 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
20,80 TL
Yaban Diyarlarda Yabancı Hakkında Bilgiler
Türü: Bilim Kurgu Kitapları
Sayfa Sayısı: 712
ISBN: 9786053758747
Kapak: Ciltsiz
Robert A. Heinlein
Robert A. Heinlein
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yaban Diyarlarda Yabancı Kısa Özet

  *Siz Tanrı’sınız, Ben Tanrı’yım Ve Groklayan Her Şey Tanrı’dır.*

  Robert A. Heinlein, Clarke ve Asimov’la birlikte Altın Çağ bilimkurgusuna damga vuran üç büyük ustadan biri. İdeolojisi ve bunu eserlerinde kullanma tarzıyla çağdaşlarından farklılaşan yazarın yalnızca kendi külliyatında değil bilimkurgu türünde yazılmış en önemli, en tartışmalı ve en sıradışı romanlardan biri olan Yaban Diyarlarda Yabancı ise altkültür için bir dönüm noktası.

  Mars’ta Marslılarca geliştirilmiş insan Valentine Michael Smith, Arz’a geleli çok olmamıştır. Kendi halkıyla ilk kez tanışan Smith, bu mavi gezegendeki geleneklere, insan ırkının önyargılarına alışmakta zorlansa da telepati, telekinezi, teleport ve kehanet gibi zihinsel güçleri sayesinde insanlar arasında adeta bir mesih gibi dolaşır. En nihayetinde Mars yönetiminin varisidir.

  Tüm bir gezegene ve ırka *groklamayı*, sevgiyi ve su paylaşımını öğretecek bu Marslı, otoriteyle ve Mars’ın yönetimini isteyen bürokratlarla uğraşmak zorunda kalsa da yazar Jubal Harshaw’un yardımlarıyla amacına adım adım ilerleyecek ve kendi kilisesini kurarak *serbest aşk*ı yaygınlaştırmaya devam edecek ve en nihayetinde her mesihinki gibi kaderiyle yüzleşecektir.

  Müfit Özdeş’in önsözüyle
  Virginia Heinlein’ın sunumuyla
  Neil Gaiman’ın sonsözüyle

  Yaban Diyarda Yabancı kısaltılmamış tam metin olarak İthaki Bilimkurgu Klasikleri’nde!

Yaban Diyarlarda Yabancı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.