sadsad x
asdasd
34,00 TL
27,20 TL
%20 indirim
X - Force 3: Unutmayanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 148
ISBN: 9786059154680
Kapak: Ciltsiz
Craig Kyle
Craig Kyle
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • X - Force 3: Unutmayanlar Kısa Özet

    Eski bir X-men düşmanı olan robot Bastion, mutantlardan en az onun kadar nefret eden bir grup yobazı etrafına toplamıştı. Mutant düşmanı bu grubu maşa olarak kullanan Bastion, hain planını devreye sokmuştu. Bir zamanlar mutant soyunu yokoluşun eşiğine getiren afeti; Miras virüsünü silahlaştıran Bastion; kurbanın, etrafında bulunan herkese ölümcül hasarlar vermesine ve ardından sonra kendisini yok etmesine sebep olan bu virüsü mutantlara bulaştırmaya başlamıştı.

    X-Force, Bastion'ın izini sürüp başlattığı kıyımı durdurmaya çalışırken, mutant düşmanı robotun X-Force'a çok yakın üç mutantı kaçırmasıyla gerilim artar. Ancak tüm bunlar olurken X-Men takımının lideri Cyclops, belki de mutant soyunun son umudu olacak şeyin yerini öğrenmiştir. X-Force, hayatı tehlikede olan dostlarına mı yardım edecek, yoksa onları geride bırakıp mutantların son umudunun peşinden mi gidecektir?

    Craig Kyle ile Christopher Yost'un yazdığı, Clayton Crain ile Mike Choi'nin çizdiği bu ciltte X-Force #12-13 & #17-20 numaralı sayılar toplanmıştır.

X - Force 3: Unutmayanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.