sadsad x
asdasd

Watchmen Başlangıç: Komedyen - Rorschach

İthaki Yayınları
45,00 TL
31,05 TL
%31 indirim
Watchmen Başlangıç: Komedyen - Rorschach Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786057762238
Boyut: 16.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Brian Azzarello
Brian Azzarello
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Watchmen Başlangıç: Komedyen - Rorschach Kısa Özet

  Tüm zamanların en çok satan grafik romanının uzun süredir beklenen başlangıç hikâyeleri sonunda okurların karşısına çıkıyor: Watchmen: Başlangıç!

  Yirmi yılı aşkın süredir, Alan Moore ve Dave Gibbons’ın çığır açan grafik romanının ikonik karakterlerinin geçmişi tam bir gizemdi; ama artık değil. DC Comics, alandaki en yaratıcı isimleri Watchmen’in dünyasını daha ileriye götürmek için bir araya getiriyor. Bu ciltte J.G. Jones (Final Crisis) tarafından çizilen Komedyen ve Lee Bermejo (Joker) tarafından çizilen Rorschach macerası bulunuyor. Hikâyelerin yazarı ise Eisner Ödüllü Brian Azzarello (100 Kurşun).

  Edward Blake’in ahlak kuralları, tıpkı espri anlayışı gibi oldukça muğlaktı. Prensipleri ve tutkuları konusunda her ne kadar kararsız olsa da, kirli bir iş için ondan daha iyisi yoktu. Hükümetin gizli adamları tarafından uluslararası bir kriz sırasında göreve gönderilen Komedyen, son gülen olmak için savaş sahnesine çıkacaktı.

  Walter Kovacs, genç yaşından beri doğru ve yanlış konusunda doğuştan bir öngörüye sahip olduğundan emindi. Dünyanın her yerini saran günahlardan bıkan ve sarsılmaz etik anlayışıyla harekete geçen Walter, Rorschach adını alarak kanunsuzların arasına karışmaya kararlıydı. Maskeli bir kahraman olarak Walter, kendisi için siyah ile beyaz kadar bariz olan iyi ile kötüyü ayırt edebilme yeteneği sayesinde adaleti kendince sağlayacaktı.

Watchmen Başlangıç: Komedyen - Rorschach Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.