sadsad x
asdasd
180,00 TL
117,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
63,00 TL
Watchmen Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 456
ISBN: 9786053756064
Kapak: Ciltsiz
Alan Moore
Alan Moore
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Watchmen Kısa Özet

  Kim gözleyecek gözcüleri?

  Seksenli yılların ortasında Alan Moore ve Dave Gibbons, çizgi roman tarihini kökten değiştiren ve popüler kültürün çizgi roman algısını yeni baştan yazan eşsiz bir eser yarattılar: WATCHMEN. Sıklıkla çizgi romanların ciddiye alınmasını sağlayan ilk eser olduğu söylenen WATCHMEN, süper kahramanların çok yönlülüğünü, psikolojik karakter derinliğini olabilecek en gerçekçi biçimde yansıtan yegâne eser.

  Amerikalı süper kahramanların varlığının bile tarihe farklı bir yön verdiği bir dünyada, Amerika Vietnam Savaşı’nı kazanmıştır, Nixon hâlâ başkandır ve Soğuk Savaş devam etmektedir. WATCHMEN bir cinayet öyküsü olarak başlasa da kısa sürede tüm gezegeni ilgilendiren bir komplonun izleri ortaya çıkar. Nihayetinde, tekrar bir araya gelmiş bu kahramanlar Rorscach, Gece Kuşu, İpek Hayalet, Dr. Manhattan ve Ozymandias–s inançlarının sınırlarını zorlamak ve iyi ile kötünün çizgisinin nereye çizileceğini kendilerine sormak zorunda kalacaklardır.

  Bu edisyonda, eserin yaratılış sürecindeki daha önce yayınlanmamış çizim taslakları ve çizer Dave Gibbons’ın yeni önsözü de metinlere eşlik ediyor.

  HUGO Ödülü Kazananı
  LOCUS Ödülü Kazananı
  EISNER Ödülü Kazananı

  *Grafik romanda bir dönüm noktası.*

  - Time

  *Sanatkarlığın zirvesinde bir başyapıt.*

  - Entertainment Weekly

  *En büyük esin kaynaklarımdan.*

  - Neil Gaiman

Watchmen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.