sadsad x
asdasd
40,00 TL
26,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
14,00 TL
Viran Köfteci Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 110
ISBN: 9786055601485
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Erdinç Gültekin
Erdinç Gültekin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Viran Köfteci Kısa Özet

  Viran Köfteci, kolay anlaşılır fakat basit olmayan yaşamla iç içe öykülerden oluşmaktadır. Bu öyküler sevgiye, umuda, düşe, ışığa muhtaç insanların yaşamlarından anlar sunar. Tarihin, coğrafyanın, ekonomik katmanların, katı geleneklerin ve daha bin bir etkinin toplum adına yarattığı büyük kargaşada ayakta kalma savaşı veren bireylerin gelgitlerini, doğrusuyla da savaş vererek yazan bir öykücünün kaleminden okuyacaksınız.

  "Gültekin’in öykülerini ilgiyle ve severek okudum. Çünkü akıcı bir anlatımı var, ayrıntılara boğulmuyor, dekorda ne olmalı, kişiler ne demeli, hepsi olması gerektiği gibi, olması gerektiği kadar. Toplumu bir gazeteci bakışıyla süzmüş, gözlemlemiş. Kişilerin karakter ve davranışlarını tahlil edişinde tam isabet var. Gülmece de var, taşı gediğine koymada ve olumsuzluklara ayna tutmada bir araç olarak ustaca kullanıyor. Sonlar şaşırtıcı öykülerde, bu da düşündürtüyor ve iz bırakıyor bellekte."

  - Cazim Gürbüz

  "Öyküler teknik açıdan ve anlatım olarak güzel, cümlelerin içinde sözcükler çok rahat yerlerini almış. Sözcükler cümlede kopmuş düğme gibi durmuyor, anlam yüklenerek satır aralarında ya da sonlarında içimizi kanatan sorunlar peş peşe önümüze dizilmiş."

  - Müslüm Üzülmez

 • 2. Hamur

Viran Köfteci Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.