sadsad x
asdasd
49,00 TL
34,30 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
14,70 TL
Vazgeçilmez Yara Silva Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 338
ISBN: 9786053042884
Kapak: Ciltsiz
Lani Woodland
Lani Woodland
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Vazgeçilmez Yara Silva Kısa Özet

    Trajedi , herkesin ruhunda iz bırakır , insan acısıyla başa çıkmayı öğrenir belki ama onu daima yanında taşır. Vazgeçişmez bir parçası gibi..

    On altı yaşındaki Yara Silva, hayaletlerin insanlara eşlik ettiğini biliyordu. Büyükannesi, ailenin diğer kadınları gibi hayaletleri görüp onlarla iletişim kurabilen bir Ölü Bekleyen’di çünkü. Hayatı boyunca büyükannesinin sıra dışı yeteneği yüzünden dışlanmasına şahit olan Yara, kendisini de aynı geleceğin beklemesinden korkuyordu. Neyse ki henüz hayalet görmemişti. Ailenin baskın genleri onu atlamıştı belki de. Böylece normal bir gençlik yaşayabilirdi.

    Ancak gösterişli yatılı okuluna başladığı gün her şey değişti. Yara, karanlık bir sisin, yakışıklı ve gizemli öğrenci Brent’e saldırdığını görünce hemen arkadaşının yardımına koştu. Bu kahramanlığı ona pahalıya patlayacaktı çünkü sisin dikkatini çekmişti ve karanlık gölge onu izlemeye başlayacaktı. Okula altmış yıldır musallat olmuş bir lanet, hem Yara’nın hem de en yakın arkadaşlarının hayatını tehlikeye atacaktı. Yara’nın, ardında bırakmaya çalıştığı geçmişin öyle sessizce gitmeyeceğini anlaması ise uzun sürmeyecekti.

Vazgeçilmez Yara Silva Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.