75,00 TL
53,25 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
21,75 TL
Vakit Vuslat Diyor Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 149
ISBN: 9786053422662
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Osman Baş
Osman Baş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Vakit Vuslat Diyor Kısa Özet

  Hoş görü azalıyor. Sevgi kıskanç altında, sahiplenme zarara uğruyor, dur durak bilmeyen değerlerin bozulmuşluğunda var olan güzellikler sevgiyle nefes alacaktır. Acı çekiyor olduğumuz anlarda, tedaviye evet demek bir yudum sevgi midir? Aşk mıdır? Etrafımızda dolaşıyor olan bütün virüsler huzuru, mutluluğu uzaklaştırmak için hazır hâldeyken sevgi nerede durmalı ve aşka ulaşmalıdır?

  Duygu dünyamı tatile gönderiyorum. Mevsim pastırma sıcaklarını yaşıyor, kışa hazırlanıyorken, üşümeye başlamışken, uzaklara, çok uzaklara, ötelerin ötesine, ufukların ardına salıyorum. 

  Başarıya giden bütün yolları bilimsel verileriyle birlikte havuza alıyorum. İnandığım bütün güçleri harekete geçiriyor, sevgiye ulaşmak, onu beslemek, aşka merhaba demek yüreğin derinliklerinde ebedi mekânına yerleştirmek, tarafları mutlu kılmak için mevcut şartlara gülümsüyorum. 

  Her şeye yeni baştan merhaba demek için hazırlığı tamamlamak ve ikindi sonrası yüreği, yüreğin üzerine koyup beklenen yolcuya uzanmak, tutmak, koklamak, sevmek, dünya hayatına bir damlada bizden hediye sunmak için güneşe merhaba diyor, ay’a ses veriyor, şafağa yol gidiyorum.

  Gün azalıyor, geceler daralıyor, vakit vuslat diyor.

 • 2. Hamur

Vakit Vuslat Diyor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.