sadsad x
asdasd
158,50 TL
95,10 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
63,40 TL
Vahşi Kızlar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Ülke Edebiyatları Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786051736402
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Rory Power
Rory Power
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vahşi Kızlar Kısa Özet

  Raxter Kız Lisesi karantinaya alınalı on sekiz ay olmuştu. Tox aralarına sızdığından beri Hetty’nin hayatını mahvetmişti.

  Başlarda her şey yavaş ilerliyordu. Önce öğretmenler teker teker ölmeye başlamış, sonra sıra öğrencilere gelmişti. Hepsinin vücutları farklı ve tuhaf şekillerde değişiyordu. Çok geçmeden dünyanın geri kalanı ile iletişimleri kesilmiş ve bir başlarına kalmışlardı. Kızların okul sınırlarından dışarı çıkması yasaktı. Tox, onları saran ormanı ve içinde yaşayan hayvanları daha vahşi ve tehlikeli hale getirmişti. Bu lanet, her şeyin içine sızmaya devam ederken, onlar da tedavisinin bulunmasını beklemekten başka bir şey yapamıyordu.

  Bir gün Byatt da ortadan kayboldu. En yakın arkadaşı Hetty, onu bulmak için her şeyi göze alacaktı; karantinayı ihlal etmek ve çitin ötesindeki korkunç şeylerle yüzleşmek zorunda kalacak olsa bile… Ancak okul sınırlarından nihayet çıktığında, orada kapana kısılmış olmalarının gerçek nedeniyle karşı karşıya kalacaktı.

  Kızların zorluklar karşısında sağlam durabilmesini ve arkadaşlıklarının gücünü muhteşem bir dille ele alıyor. Tüyler ürpertici bir şaheser...
  Claire Legrand, Öfkelidoğan’ın çoksatan yazarı

  Kâbus gibi bir hayatta kalma hikâyesi. Genç yetişkin türünde edebi bir eser. Elimden bırakamadım.
  Casey McQuiston, Red, White and Royal Blue’nun yazarı

  Yok Oluş’un hikâyesine bir tutam Contagion serpin ve işte karşınızda Rory Power’ın şoke edici ve sürükleyici Vahşi Kızlar’ı!
  Refinery 29

  Raxter Adası’nın ürkütücülüğü her sahneye sızmış ve Rory Power’ın karakterleri dürüst ve sert oldukları kadar inandırıcı da. Vahşi ve aynı zamanda güzel, kırılgan ve cüretkâr bir kurgu…
  Emily Suvada, This Mortal Coil`ın yazarı

 • 2. Hamur

Vahşi Kızlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.