sadsad x
asdasd
24,00 TL
14,16 TL
%41 indirim
Kazancınız
:
9,84 TL
Uykusuzlar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786057865366
Kapak: Ciltsiz
Gülşah Elikbank
Gülşah Elikbank
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Uykusuzlar Kısa Özet

  Bu kitabı okuduktan sonra rüyalarınıza bir daha eskisi gibi bakamayacaksınız.
   
  Gülşah Elikbank bakışını, gönlünü gerçeğin görünmez yanlarını da içinde taşıyan fantezinin, uçsuz bucaksız, bereketli topraklarına çevirmiş yetenekli bir yazar. Bizde pek gelişememiş olan fantastik edebiyatın göz dolduran, hızla parlayan yıldızlarından.

  Elikbank, yeni romanı Uykusuzlar’da rüyalara eğiliyor. Gerçek ya da düşsel roman kahramanlarını aşkları, çelişkileri, açmazları, olağan ya da olağandışı rüyaları, rüyasızlıkları ve insanlığı tehdit eden sorunlara çare arama çabaları temelinde anlatıyor. Romanın özeti ve sorduğu evrensel değerdeki soru ise şu: Hepimiz aynı rüyayı görebilsek, dünya daha güzel bir yer olabilir mi?

  -İnci Aral
    
  İnsanlığın kadim kültürünü ve inançlarını en çok şekillendiren ortak deneyimimiz şüphesiz rüyalarımız. Üstün ve sihirli bir güç olarak addedilen lusid rüyalar da bu alanın en tartışmalı ve merak uyandıran konusu. Hakkında bilimsel bilgimiz pek az; fakat sevgili Gülşah Elikbak bu ilginç konuyu ustalıkla merkeze alarak hepimizi bir rüyaya davet ediyor. Ama bu rüyanın bir farkı var: Göreni uyandırıyor...

  -Prof. Dr. Sinan Canan

Uykusuzlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.