sadsad x
asdasd

Uygulamalı Almanca Dilbilgisi Düzey A2-C1

Fono Yayınları

Ender Erenel

69,00 TL
51,06 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
17,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Uygulamalı Almanca Dilbilgisi Düzey A2-C1 Hakkında Bilgiler
Türü: Sözlükler
Sayfa Sayısı: 592
ISBN: 9789754710021
Kapak: Ciltsiz
Ender Erenel
Ender Erenel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Uygulamalı Almanca Dilbilgisi Düzey A2-C1 Kısa Özet

  Almanca gramerin esaslarını en alt düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren ve bunu gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden çok açık ve çok kolay anlaşılır bir şekilde öğreten bu kitabın önemli bir özelliği kuralları bol örneklerle ve uygulamalı bir şekilde vermesidir.
  Bütün örnek cümlelerin Türkçe çevirileri de karşılarında verildiği için kitap bir başvuru kitabı olarak kullanılabilmesi yanında, bir gramer konusunu etraflıca çalışıp öğrenme amacıyla da kullanılabilecek niteliktedir.

  Bütün gramer konuları ve bu arada fiil zamanları geniş açıklama ve örneklerle ele alınıp şemalarla gösterilmiş, örnekleme ve açıklamalar FONO yabancı dil öğretim kitaplarındaki sistemde sıralanmıştır.

  Edilgen çatı, nakledilen konuşma, yan cümleler ve diğer konular bu sistemin rahatlığı ve akıcılığı içinde verilerek Almancayı okulda veya kendi kendine öğrenmekte olanların Almanca gramerini kolayca öğrenmelerini sağlamıştır.

  Kitabın önemli bir özelliği de belli konuların sonunda, o bölümde öğretilenlerle ilgili alıştırmalar bulunması ve bu şekilde öğretilenlerin pekiştirilmesini sağlamasıdır. Bu alıştırmaların cevapları kitabın arkasında verilmiştir. Uygulamalı Almanca Dilbilgisi Düzey A2-C1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.