sadsad x
asdasd
30,00 TL
21,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Üstün Başarı Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 58
ISBN: 9786055381790
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2013
John Eliot
John Eliot
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Üstün Başarı Kısa Özet

  Akılçelen Kitaplar, kişisel gelişim ve iş yaşamı kitaplarında yeni bir yaklaşımla okurlarının karşısına çıkıyor. Uzun süre çok satanlar listesinde yer almış ve yer almakta olan kitapları çizgi roman formatında okuyucuyla yeniden buluşturuyor. Dizinin ikinci kitabı, Dr. John Eliot`un Üstün Başarı: Üstün Başarılı İnsanların Sırları adlı çok satanlar kitabından çizgilere aktarıldı.

  Dr. John Eliot, bu kitabında başarıya giden yolda hayatınızı nasıl yöneteceğinizin sırlarını anlatıyor. Üstün başarıya ulaşmış insanların hayat deneyimlerini paylaşıyor. Dr. Eliot`un, hayatta "normal" olarak bir yere ulaşamazsınız diyerek, "üstün başarı" iddiasını bu düşünce üzerine temellendiriyor ve soruyor: "Yaptığınız işi "normal" bir şekilde yaparak nasıl sıra dışı olabilirsiniz?" Hayatınızda "normal" olanı hedefliyorsanız, bu kitap hiç size göre değil.

  Eğer işinizde en iyisi olmak için sınırlarınızı zorlamayı göze alıyorsanız, yeteneklerinizi en üst düzeye taşımak istiyorsanız, insan zekâsının neler başarabileceğini ve bilimin, "beynin milenyumu" olarak adlandırdığı döneme neden girmiş olduğumuzu merak ediyorsanız ve en önemlisi size "mantıksız" ya da "anormal" denmesini sorun etmiyorsanız, kitabı okumaya devam edebilirsiniz.
  Mantıklı insan kendini dünyaya uydurur. Mantıksız insan ise dünyayı kendine uydurmak için çabalar. Dünyada tüm ilerleme mantıksız insana bağlıdır.

  - George Bernard Shaw

 • 1. Hamur

Üstün Başarı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.