sadsad x
asdasd
18,52 TL
14,26 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
4,26 TL
Unut Unutamam Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 342
ISBN: 9786053061458
Kapak: Ciltsiz
Kıskanç Hatun
Kıskanç Hatun
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Unut Unutamam Kısa Özet

  *Birçok kitap okudum, birçok insan tanıdım ve hayatım değişti,* diyebilir misiniz? Ben diyorum.

  Sahi, aslında her şey nasıl başlamıştı? Neler oldu da değiştik? Biz miydik değişen, onlar mı? Değişmek bizim elimizde miydi, yoksa biz sadece oyunun bir parçası mıydık? Kandık mı, kandırıldık mı?

  Herkesin ortak bir hikayesi olmasa da, ortak yönü var. Bu kitabın doğmasına sebep olan, bu birbirinden ayrı yazıları insanlara okutunca her birinden aynı tepkiyi aldım: *Sanki anlatmışım da bana cevap olarak yazmışsın, sen baya  beni yazmışsın.* Biri eski sevgilisini düşünerek okudu yazıyı, biri platonik aşkını, biri ailesini… Ağlayan da oldu karşımda, yalnız olmadığını gördüğü için mutlu olanı da. Önemli olan hepsi kendinden bir parça buldu. Hikayelerimiz farklı olsa da hislerimiz bir yerde kesişiyor işte.

  Hayatta yaşanan hiçbir şeyin tek ve boşuna olmadığına, aslında birinin aklından geçen düşünceyi milyonlarca kişinin aynı veya farklı zamanlarda paylaştığına, çoğu kişinin ortak sorunları olduğuna emin olduğum konular yaşadıklarımız. Buradaki yazılar kimine ders, kimine avuntu, kimine destek, kimine engel, kimine sevinç, kimine hüzün olsun. Kimin ne ihtiyacı varsa onu  alsın bunlardan. En önemlisi, buna hazır ve açık olanlara, farklı bir bakış açısı   olsun. Hepimizin farklı bakış açılarına ihtiyacı var ve hayatımıza giren çıkan her insan, her olay farklı bir bakış açısı. O zaman kadehimi, bunları görebilmeye kaldırıyorum. Sağlığımıza!..

  Ha, bir de… Ben kim miyim? Part-time falcı, hobi olarak psikolog, arada astrolog, ayrıca çoğu kadının meziyeti olan ‘stalker’lıkta master öğretmeniyim. Şaka bir yana, sizdenim işte…

Unut Unutamam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.