sadsad x
asdasd

Uncanny X-Men Cilt 4: S.H.I.E.L.D.’A Karşı

Marmara Çizgi

Brian Michael Bendis

75,00 TL
50,25 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
24,75 TL
Uncanny X-Men Cilt 4: S.H.I.E.L.D.’A Karşı Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786059469449
Kapak: Ciltsiz
Brian Michael Bendis
Brian Michael Bendis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Uncanny X-Men Cilt 4: S.H.I.E.L.D.’A Karşı Kısa Özet

  Devrim bitti, savaş başladı.

  Cyclops ve Uncanny X-Men ekibi av olmaktan sıkıldı. Neredeyse ölümlerle sonuçlanan yeni bir Sentinel saldırısından sonra savaşı S.H.I.E.L.D.’ın kapısına götürecekler. Maria Hill, Sentinelleri kimin yaptığını bilmediğini söylüyor- ama onları durdurmuyor da. Ortalığı yatıştırmaya yardımcı olması için S.H.I.E.L.D.’ın mutant ilişkileri sorumlusu Dazzler’a güveniyor.

  Ancak Dazzler, Mystique’in karargâhında eli kolu bağlı yatıyor- ve Mystique oldukça inandırıcı bir taklit sergiliyor. Peki mutant hareketinin eski lideri Magneto nerede? Sonra sıra Original Sin bağlantısına gelecek ve Charles Xavier’in vasiyetnamesi açıklanacak ancak vasiyetnamenin sayfalarında yazanlar X-Men’in mahvolmasına sebep olabilir! Daha önce bilmedikleri bir güç, karılaştıkları en büyük tehlikeye dönüşebilir mi? Uncanny X-Men, Xavier’in geçmişinin gölgeleriyle nasıl başa çıkacak?

  Bu ciltte Brian Michael Bendis’in yazdığı ve Chris Bachalo ile Kris Anka’nın çizdiği Uncanny X-Men (2013) #19-25 sayıları bir araya getirilmiştir.

Uncanny X-Men Cilt 4: S.H.I.E.L.D.’A Karşı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.