sadsad x
asdasd
30,00 TL
24,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Ümmet'le Birlikte Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786053511908
Kapak: Ciltsiz
Şerafettin Gölcük
Şerafettin Gölcük
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ümmet'le Birlikte Kısa Özet

  * Ümmetle Birlikte…*liğimiz dünyaya ağlayarak gelişimizle başlıyor. Uygun bir isim bulunarak kulağımıza Ümmet’in büyük ve yaygın şiarı ezanın okunuşu ile isim verilişi çok anlam ifade ediyor. Rabbin Allah, dinin İslam, Nebinin Muhammed (S.A.V), kıblenin Kabe, kitabın Kur’an olduğu küçük yaşlarda kalplere yerleştirilen temel umdelerdir. Hayatın her aşamasında; doğumda, ölümde, düğünde, bayramda, cumada, bireysel ve toplumsal hayatın bütün kademelerinde *Ümmetle Birlikte* olunuyor. Birlikte, sevinçler ve üzüntüler paylaşılıyor.

  Adalet, merhamet, meşveret ekseninde hayatı yaşamak, Ümmet bilincinin itici ve kuşatıcı güç olarak benimsemek, bütün davranışlarda kardeşlik ilkesini ön planda tutmak, yaşam serüvenini bir faziletler yumağı haline getirmek elbette çok arzu edilir. Bu, Ümmet şuurunun yeşermesidir.

  ‘Ümmetle Birlikte…*de, Ümmetin varlığını keşiften sonra O’nunla birlikte yaşamayı içtenlikle isteyen bir Ümmet ferdinin kısa ömründen bazı kesitler yer almaktadır. Gülerek dünyadan ayrılmayı celal ve ikram sahibi Allah’ın yüce rızası ile kulların duasını almayı uman, Ümmetin basit, sade ve mütevazı bir üyesinin, Ümmetin diğer bireyleri ile yararlı gördüğü bazı tecrübelerini paylaşma arzusunu bu kitapta okuma imkân ve fırsatı bulacaksınız.

  Allah katında makbul ve en hayırlı Ümmet olan, Ümmet-i Muhammed (S.A.V) için bu kitabımızın iyiliklere ve güzelliklere vesile olmasını diliyoruz.

Ümmet'le Birlikte Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.