sadsad x
asdasd
65,00 TL
46,80 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
18,20 TL
Uçuş 345 Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 356
ISBN: 9786056864445
Kapak: Ciltsiz
Cenk Kayakuş
Cenk Kayakuş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Uçuş 345 Kısa Özet

  30 Ocak 1975. İzmir - İstanbul Seferini Yapan 345 Sefer Sayılı Türk Hava Yolları Uçağı Marmara Denizi`nde Sulara Gömülür.

  Bugün, kazanın üstünden yıllar geçmesine rağmen uçak enkazı hala Marmara Denizi`nin suları altında, içindeki mürettebat ve yolcularla birlikte yatmaktadır.

  Kazayla ilişkisi olan kişilere gönderilen isimsiz bir zarf ve zarfın içinden çıkan gizemli kaset ise olayın kırk yılın ardından tekrar gündeme oturmasına neden olur. Üzerinde sadece `345` yazılı olan kasetlerden biri Hakan Geda`nın ilgisini çektiğinde, kazadan altı ay kadar önce başlayan Kıbrıs Barış Harekatı`na ve kökenleri ise Avrupa Hun İmparatorluğu`na kadar giden büyük bir gizemin kapıları ağır ağır açılmaya başlamıştır bile.

  Piri Reis`in Sırrı adlı romanıyla yazılı basında adını sıkça duyuran ve okurların ilgisini hayli çeken Cenk Kayakuş, bu son romanında ise Türkiye`nin ilk ve tek denize düşen sivil uçağı olan TK 345 sefer sayılı uçağı konu ediniyor. Enkazının ve yolcularının bugün dahi Marmara Denizi`nin suları altında olduğu bu gizemli uçak kazası, Kayakuş`un mükemmel kurgusuyla birlikte soluk kesen bir maceranın başlangıcını oluşturuyor.

  *Bir an önce son sayfasına ulaşmak isteyeceğiniz gizem dolu bir bulmaca.*
  - Esquire 


  *Kendi tarihimize ait bu son derece gizemli uçak kazası, bir de Cenk Kayakuş’un kaleminden okunmayı fazlasıyla hak ediyor.*
  - Sabah

Uçuş 345 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.