sadsad x
asdasd

TYT Rehber Matematik Problemler 321 Soruda Bitir İşi

Tonguç Akademi

Mehmet Dural

Alışveriş Listeme Ekle
TYT Rehber Matematik Problemler 321 Soruda Bitir İşi Hakkında Bilgiler
Türü: TYT Matematik Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9786257894524
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Dural
Mehmet Dural
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TYT Rehber Matematik Problemler 321 Soruda Bitir İşi Kısa Özet

  Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

  Matematik bireysel çalışmanın belki de en zor olduğu derstir. Bu yüzden bir rehberin yanımızda olması matematik netlerimizi hızlı ve etkili yükseltebilmek için çok önemlidir.

  Rehber Matematik fasikülleri tam da bunun için hazırlandı. Rehber Matematik temel olarak iki bölümden oluşuyor. İlk bölüm senin konuyu kavramanı sağlıyor. İkinci bölüm ise soru pratiği yaptırarak seni zirveye taşıyor. Peki

  bütün bunlar nasıl oluyor? Rehber Matematik fasiküllerinin konu kapaklarında karşına bir karekod çıkacak. Bu karekodu okutarak çalışacağın konunun YouTube konu anlatım videosuna ulaşacaksın. Videolar Rehber Matematik tarafından hazırlanıyor. Konu anlatımlarını konuyu tamamen kavrayana kadar izleyebilirsin.

  Ardından Örnek Soru sayfalarıyla karşılaşacaksın. Bu sayfalarda da karşına karekodlar çıkacak. Bu karekodları okutarak sayfada bulunan konuyla alakalı örnek sorularınçözüm videolarına ulaşacaksın. Konu anlatım videolarıyla kavradığın konuya dair soruların çözüm yöntemlerini de bu videolar sayesinde öğreneceksin. Böylece *Gönder Gelsin!* demeye hazır olacaksın.

  Fasiküllerde bulacağın bir diğer bölüm Gönder Gelsin testleri. Bu testler seni sınayacak zorlayıcı sorulardan oluşuyor. Önceki bölümlerde hem özünü hem de sorularını çözme yöntemlerini öğrendiğin konunun pratiğini bu testlerle yapacaksın. Takıldığın yerde sayfanın üstündeki karekodu okutacaksın. Bu karekodla sayfadaki bütün soruların çözüm videolarına ulaşabilirsin.

  Unutmadan, her fasikülde toplam 321 soru var. Yani 3-2-1 soruda bitir işi! Göreceksin, matematik Rehber’le çok daha kolay!

TYT Rehber Matematik Problemler 321 Soruda Bitir İşi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.