sadsad x
asdasd
158,00 TL
102,70 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
55,30 TL
TYT 40 Seansta Fizik Hakkında Bilgiler
Türü: TYT Fizik Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786052286111
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Ali Özhan
Mehmet Ali Özhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TYT 40 Seansta Fizik Kısa Özet

  Sevgili Öğrencim,

  Eğer Fizik’te zorlanıyorsan 40 Seansta TYT Fizik tam senlik bir kitap demektir. Çünkü bu kitapta temelden başlayarak 40 seansta seni adım adım zirveye yaklaştırıyoruz.
  Elindeki kitabı ÖSYM’nin 2018 yılından itibaren uygulayacağı TYT sınavlarına uygun olarak hazırladık.
  Elindeki kitapta önce TYT Fizik konularını özel dersin mantığına uygun olarak 40 seansa ayırdık. Her seansta önce konuyu özlü bir biçimde, mantık ve yoruma dayalı olarak anlattık. Anlatımı çizim ve fotoğraflarla destekledik. Ardından çözümlü örneklere yer verdik. Her seansın konusunu hiç boşluk bırakılmaksızın sorularla taradık.

  Soru bankanda her bölümde üç kategori test vardır:
  ? Bronz Testler, konuyu en kolay yolla öğretmek amacıyla kaleme aldık.
  ? Gümüş Testler, bronz testlere göre daha kapsayıcı ve daha çok ölçücü sorulardan oluşmaktadır.
  ? Altın Testler ise üniversite sınavında gelmesi muhtemel sorulardan oluşmaktadır.

  Tüm Testlerin Çözüm Videolarıyla 7/24 Yanındayız
  Kitabındaki tüm soruları akıllı tahtada çözdük. Bu sayede yanlış ve boş soruların için öğretmenlerinin peşinde koşturmana gerek kalmayacak, 7/24 çözüm videolarına ulaşabileceksin. Çözüm videolarına sayfanın üst kısmındaki barkodları akıllı telefon veya tabletine okutarak ulaşabilirsin. Ya da karekodun altındaki sayısal kodları www.akilliogretim.com adresindeki arama modülüne yazarak bilgisayarınla ulaşabilirsin.
  Yanlış yaptığın ve boş bıraktığın soruların çözüm videolarını mutlaka izle. Hatta doğru sonuca ulaşmış olsan bile zorlandığın soruların çözümünü de izle, böylece bizim yaptığımız çözümlerle konuya ve soruya dair birçok inceliği de öğrenmiş olursun.

  40 Seans’ın Hedefi
  Kolay öğrenmeye dayalı olduğunu söyleyen kitapların çoğunun ortak bir sorunu, kolaydan başlayıp kolayda bitmesidir. Bu türden kitaplardaki testleri çözerken öğrencinin başarısı yüksek çıkar ama içinde ÖSYM tarzı sorular yer almadığı için üniversite sınavındaki başarısı düşük çıkar. Biz ise altın testlerde TYT’de çıkması olası sorulara yer vererek senin üniversite sınavında da başarılı olmanı amaçladık.

  Üniversite sınavındaki sorular, zorluk derecesi açısından 5 kategoridir: % 10 Çok Kolay, % 20 Kolay, % 40 Normal, % 20 Zor, % 10 Çok Zor. 40 Seansta Serisi’nin amacı senin Çok Kolay, Kolay ve Normal soruları yapmanı sağlamaktır. Bu da % 70’lik bir başarıya karşılık gelir. Eğer Zor ve Çok Zor soruları da yapıp %100’lük başarıya ulaşmak istiyorsan 40 Seans’tan sonra Okyanus’un Özel Ders Konseptli konu anlatımı kitaplarını ve soru bankalarını öneririz.

TYT 40 Seansta Fizik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.