sadsad x
asdasd

Türk’ün Aşkı - Vatan Şiirlerim

Cinius Yayınları

Zeynep Han Dikmen

14,00 TL
9,80 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
4,20 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Türk’ün Aşkı - Vatan Şiirlerim Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 78
ISBN: 9786052963401
Kapak: Ciltsiz
Zeynep Han Dikmen
Zeynep Han Dikmen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Türk’ün Aşkı - Vatan Şiirlerim Kısa Özet

  Türk milletinin her bir bireyinin bağlılığı yalnızca Türk milletine olmalıdır. Hem milletimizin bağlılığında olup hem de siyasi partizanlık yapmak mümkün müdür? Bir ailenin bireylerinin bile birbirine düşman olmasına sebep olan partizanlık büyük zararlar verdi ve hala vermeye devam etmektedir. Siyasi parti fanatikliğinin en zarar verici etkisini Türk ailelerinde görmekteyiz. Siyasi particilikteki yobazlık anneyi babaya, babayı oğula, arkadaşı arkadaşa düşman etmiştir.

  Bir Türk başka bir Türk’e tepeden bakmamalıdır. Bu kara günlere, hainlik süreçlerine bu ayrıştırma ve küçümsemelerle geldik. Düşmanlar bizi birbirimizi ayrıştıran solcu sağcı siyasetlerle, dindar dinsiz yakıştırmalarla, köylü şehirli, eğitimsiz, eğitimli Türk diye ayrıştırarak milli birliğimize zarar verdi. Bir Türk aynı soydan gelen Türk kardeşine olan üslubuna dikkat etmelidir. Komünizm, kapitalizm, arabizm, liberalizm, sosyalizm gibi izm’li yabancı menşeili fikirler, ideolojiler Türk gençlerini kitapları ile zehirlemiş devletine, ırkına, Türk tarihine hainlik eder duruma getirmiş ve Türk gençlerini öz kültürümüz Türk örf ve adetlerine yabancılaştırmıştır. Bu yabancı düşünce, ideoloji ve bozuk inançlardan bir Türk zihnini temizlemelidir.

  Şunu iyi bellemelidir; Türklük Türk›ü sevmekle başlar. Biz Türkler birbirimize ayrımcılık yapmadan kenetlenirsek, bu milli bütünlüğümüzü sarsabilecek güç yoktur.

  Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün kurucu atalarımızın mensubu olduğu Türk milli kimliğinde yıkılmaz, sarsılmaz tek güç olduğu hakikatinin şuurundayız. Milli tarihimizden çıkaracağımız dersler çoktur. Türk tarihini okumalı ve aynı hatalara düşmemeliyiz.

Türk’ün Aşkı - Vatan Şiirlerim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.