sadsad x
asdasd

Türkler Arasında Türkiye'deki Misyonerlik Faaliyetleri ve Robert Kolej

Kahverengi Kitap
25,00 TL
16,00 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Türkler Arasında Türkiye'deki Misyonerlik Faaliyetleri ve Robert Kolej Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma - İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9786058429161
Kapak: Ciltsiz
Cyrus Hamlin
Cyrus Hamlin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Türkler Arasında Türkiye'deki Misyonerlik Faaliyetleri ve Robert Kolej Kısa Özet

    Koca bir imparatorluğu kaybedişimizin üzerinden bir yüzyıl geçti… Yakın tarihimizde ne oldu, nasıl oldu, sahnede gördüklerimiz gerçek miydi, perdenin arkasında neler düşünülüyordu, neler planlandı, neler hedeflendi de sahnede bu görüntüler bize sunuldu?.. Bunları hiç irdelemedik… Elinizdeki bu kitap, yakın tarihimizin üstü örtülü, sisler altındaki dönemine, küçük bir delikten bir ışık huzmesi gönderme koridoru görevini görecektir.

    Okuyucu, yazarın bu topraklarda tam 35 yıl, hangi amaç için, hangi heyecan ve bitmez tükenmez bir enerjiyle nereye doğru koştuğunu, her satırı okurken bir an bile aklından çıkarmamalıdır. Bizatihi Cyrus Hamlin hatıralarından kaleme alınmış bu kitap yakın tarihimizin derin detaylarını bize anlatmaktadır. Osmanlı üzerinde oynanan oyunları göz önüne sererek bize tarihimizi yeniden gözden geçirme imkanı sunacaktır.

    Batının düşünce formülü ise kitapta bakın nasıl anlatılmış *Hasta Adam için reçete şudur: *Yok etme, ama dönüştür!* Evet, yok etmediler… Ama yok etmekten beter şekilde dönüştürdüler!.. Arzu Taşcan’ın çevirisini yaptığı kitabı okuduğunuzda tarihimizi yeniden irdelemek ve gerçekleri öğrenmek arzusunda olacaksınız.

Türkler Arasında Türkiye'deki Misyonerlik Faaliyetleri ve Robert Kolej Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.