sadsad x
asdasd
58,00 TL
42,92 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
15,08 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Türkiye Ermenileri Tarihi 1461-1961 Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 736
ISBN: 9786053261797
Kapak: Ciltsiz
Levon Panos Dabağyan
Levon Panos Dabağyan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Türkiye Ermenileri Tarihi 1461-1961 Kısa Özet

  Bu kitap öncelikle ``Ermeni Örgütleri``nin işine gelmez. Çünkü; Ermeni Milleti`nin ``Milli varlığını`` doğrudan ``Türk Milletine`` medyunolduğunu hemen her Türk-Ermenisi ve Dünya Ermenileri okuyabilme fırsatını bulacaklar. Görecekler ki Ermeni Milletine ``Haçlı Milletler`` değil, bizzat İslam Türk Milleti hemen her şekilde imkan tanımış ve ona sahip çıkmıştır. İşte bu durum; dün olduğu gibi, günümüzde de aynı senaryoları sahneleyen ``Dünya Emperyalist Devletleri``ni de ziyade rahatsız edecektir.

  Dolayısıyla Müslüman camiadan da aleyhte çatlak sesler çıkacak ve ``Nüfus cüzdanı`nda `` Müslüman`` yazmasından gayrı, ne müslümanlıkla ve ne de Türklükle hiçbir bağı olmayan bir takım emperyalist uşaklar da aynı menfi propagandalara girişeceklerdir.

  Ancak, bütün bunlar hiçbir surette bizleri etkileyemeyecektir. Zira, bizler Aziz vatanımız Türkiye`ye mideden bağlı değiliz. Bizim Şiarımız; ``Vatanımız Türkiye`nin Milli menfaatleri aşkına``icab ederse, şehit olabilmektedir.

  Binaenaleyh, hemen hiçbir güç veya kuvvet bizleri durduramayacaktır. Değerli okuyucularımızın ellerine almış oldukları bu naciz eserde; Ermeni Milleti; mitolojisinden, günümüze ``hemen her yönü ile ele alınmış ve birinci derecede kaynakların ışığında hemen hiçbir yönüne şu veya bu şekilde ``şahsi fikir`` katmadan aynen sunulmuştur.

  Siyasilerimizin ve bir takım basın ve TV`lerin kendi istedikleri gibi göstermeye çalıştıklarından, adeta bir öcü durumuna getirilmiş olan ``Türkiye Ermenileri``ninasıl çehrelerini günümüz insanı bu eserde görülebilecek, şu veya bu inanç uğruna ne yaman yanlışlar meydana getirildiğini açıklıkla görüp, ona göre değerlendirecektir.``

  - Levon Panos Dabağyan

Türkiye Ermenileri Tarihi 1461-1961 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.