sadsad x
asdasd

Tuhaf Şeyler Oluyor

Aylak Kitap

Kelly Link

59,50 TL
45,82 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
13,68 TL
Tuhaf Şeyler Oluyor Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786054972302
Kapak: Ciltsiz
Kelly Link
Kelly Link
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tuhaf Şeyler Oluyor Kısa Özet

  Locus, Hugo, Nebula, Bram Stoker, World Fantasy, O. Henry, Shirley Jackson ödülleri sahibi Kelly Link yirmi birinci yüzyılın en önemli yazarlarından.

  Kelly Link bir garson kız olabilir. Kız Dedektif öyküsündeki anlatıcının bahsettiği garson kızlardan biri: "Bu dünyada oturuyoruz ve bize getirdikleri yiyecekler bu dünyadan değil, tam anlamıyla değil. Bizim gibi değiller. Büyük bir gizem servis ediyorlar."

  Kelly Link`in öyküleri gerçek birer haz kaynağı. Herkesin duymaktan bıktığı lakin benim de kolay kolay kullanmadığım bir söz bu. Uzun zamandır bir kitaptan bu kadar tahrik olmadım, bu kadar etkilenmedim, ve evet, itiraf ediyorum ki çok ilham aldım. Bu kitabı almak için yürümeyin, koşun! - China Mieville, Perdido Sokağı İstasyonu

  Yılın en iyi kitabı! Borges, Raymond Chandler ve Buffy, Vampir Avcısı`nın efsunlu bir karışımı.

  - Salon.com

  Kelly Link muhtemelen günümüzün en iyi öykücüsü. Kelimeleri, kelimelerin arkasına dizerek yaptığı sahici büyü, hem çok eğlenceli, dokunaklı, şefkatli hem de cesur ve tehlikeli. Benzersizliğiyle, dünya mirası ilan edilmeli ve korumaya alınmalı.

  - Neil Gaiman

  Bunlar aynı tabakta size sunulan şaşırtıcı, eğlenceli, ürkütücü ve seksi öyküler. Kelly Link`in sahip olduğu özgün tarz, tuhaflık ve efsun hepsindeki farklı tadı ortaya çıkarıyor. Bir yazardan daha iyisini bekleyemezsiniz.

  - Karen Joy Fowler, Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik

  Hayalgücünün akıllara durgunluk veren başyapıtı! Kelly Link`in hiçbir tarza sığmayan eserini sınıflandırmak zorunda olan biçare kütüphanecilere acıyorum.

  - Karen Russell, Timsah Park

  Kelly Link daima çok derinden, son derece kişisel ve beklenmedik bir bakış açısından sözünü söylüyor. Her öyküde yeni dünyalar yaratıyor. Kuşağının en etkileyici yazarı olduğunu düşünüyorum.

  - Peter Straub

Tuhaf Şeyler Oluyor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.