Truva Prensi Paris İle Güzel Helen

Panama Yayıncılık

Serpil Ural

29,00 TL
19,43 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
9,57 TL
Truva Prensi Paris İle Güzel Helen Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 24
ISBN: 9786059357135
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
Serpil Ural
Serpil Ural
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Truva Prensi Paris İle Güzel Helen Kısa Özet

    Her şey Çanakkale ve o yörede oturan küçük çocukların kocaman bir tahta at görerek büyüyecek oldukları düşüncesiyle başladı. Bu tahta At’la ilgili küçük çocuklardan gelecek soruları yanıtlamak, At’ı onlara tanıtmak, ardındaki ünlü Truva Destanı’nı anlatmak gerekir diyerek yola çıktık.

    Bunun için Truva Destanı’nı okul öncesi dönem çocuklarının gelişim düzeyine en uygun, en doğru şekilde anlatabilmek amacıyla Truva Projesi’ni geliştirdik. Proje, 2008-2009 Eğitim- Öğretim yılı süresince Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Çocuklar Evi’nde eğitim gören çocuklar, öğretmenleri ve aileleri eşliğinde, Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebru Aktan Acar’ın Eğitim Danışmanlığı‘nda uygulandı.

    Bunca emekten sonra, onca çocuğun, öğretmenin, uzmanın, ailenin ve bir çocuk kitapları yazarının ortak çalışmasına kalıcılık kazandırmak istedik. Bundan sonraki kuşaklar da, coğrafyamızda önemli bir yeri olan Truva’nın geçmişiyle daha küçük bir çocukken tanışsın istedik.

  • 1. Hamur

Truva Prensi Paris İle Güzel Helen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.