sadsad x
asdasd

9. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti 2020

Tonguç Akademi

Kolektif

39,00 TL
9. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti 2020 Hakkında Bilgiler
Türü: 9. Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitaplar
Sayfa Sayısı: 12
ISBN: 9786057716347
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 9. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti 2020 Kısa Özet

    9.1 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2019-2020 müfredatına uygun olarak düzenlendi!

    Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 9.1 Akıl Haritaları setimiz  Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji,  Coğrafya ve Tarih derslerinden oluşuyor. İçerisinde ise her bir dersten ikişer adet olmak üzere toplamda 12 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin *Büyük Resmini* bir bakışta görmüş olacaksın!

    Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

  • 1. Hamur

9. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti 2020 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.