sadsad x
asdasd

Tom Gates - Şaşırtıcı Yetenekler

Tudem Yayınları

Liz Pichon

39,00 TL
29,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
9,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tom Gates - Şaşırtıcı Yetenekler Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786052850374
Kapak: Ciltli
Liz Pichon
Liz Pichon
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tom Gates - Şaşırtıcı Yetenekler Kısa Özet

  İngiliz yazar Liz Pichon’ın, 43 ayrı dile çevrilen ve 7 milyona yakın okura ulaşan *Tom Gates* serisinin 10. kitabı Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) raflarda!

  Parlak fikirleri, şaşırtıcı yetenekleriyle yerinde duramayan Tom, 10. macerasında, kötü giden bir tatili tersine çevirmenin yollarını arıyor!

  Başta "Roald Dahl En Komik Kitap Ödülü" olmak üzere pek çok ödüle değer görülen "Tom Gates" dizisinin yeni halkası, önceki kitaplardan çok daha fazla çizim ve oyun sayfası içeriyor.

  Yarıyıl tatili gelip çatmıştır. Tom ve ailesi tatili Çam Ağacı Yöresi adındaki bir kamp alanında geçirmeye karar verirler. İnceledikleri broşürlere göre bu kamp alanı daha önce gittikleri yerlerden çok daha lüks görünmektedir. Üstelik çadır yerine mobil villada kalacaklardır. Oysa hiçbir şey planladıkları gibi gitmez. Tatil boyunca yağmur ve binbir terslik peşlerini bırakmaz. Neyse ki Tom’un şahane tatil günlüğü ve yaratıcı fikirleri imdada yetişir de tüm olumsuzlukara rağmen dolu dolu bir tatil geçirmeyi başarırlar.

  10. serüveninde, yaratıcı etkinlik ve çizim sayfalarıyla okurlarını kitapla daha da bütünleştiren Tom Gates, parmak sineması, folyodan örümcek yapma, pipet karalaması, Tatil Ödevi Metre gibi dahiyane buluşlarıyla çocuklara eğlenceli bir okuma deneyimi vadediyor.

  Özgün içeriği ve sayfa tasarımıyla fark yaratan "Tom Gates" serisi, okuma güçlüğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturarak önemli bir misyon üstleniyor.

Tom Gates - Şaşırtıcı Yetenekler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.