sadsad x
asdasd
79,98 TL
51,99 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
27,99 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Times Meydanı'ndaki Kız Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 640
ISBN: 9786254100055
Paullina Simons
Paullina Simons
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Times Meydanı'ndaki Kız Kısa Özet

  Hayatı keşfetmek için önce onu kaybetmen gerekir

  Yüzyılın en iyi romancılarından biri olan Paullina Simons’tan muhteşem, etkileyici bir modern aşk hikâyesi. Ya bugüne kadar hayatınızla ilgili bildiğiniz her şey bir yalandan ibaretse?

  Üniversite öğrencisi olan Lily’nin hiç parası yoktur; mezun olmak, kirasını ödemek, aşkı bulmak için mücadele eder. New York’un karmaşasında oradan oraya sürüklenen Lily’nin hayatında, en çarpıcı olaylar hep etrafındaki insanların başına gelir. Fakat o, hiçbir gayesinin olmadığı yaşamından memnundur, ta ki ev arkadaşı ve en yakın dostu Amy ortadan kaybolana kadar. Bu olayla birlikte en başarılı günlerini geride bırakmış, kendi sorunlarıyla boğuşan, New York Polis Departmanı dedektifi Spencer Patrick O’Malley, Lily’nin hayatına girer. Ve başına konan bir talih kuşu, Lily’ye mutluluk getireceği yerde, etrafında toplanan karanlık güçlere dair bir felaketin habercisi olur.
  Fakat kaderin Lily’yle işi henüz bitmiş değildir.
  Lily kendi hayatı için savaşırken, Spencer’ın Amy’yi arayışı gittikçe derinlik kazanır ve Lily’nin, arkadaşı ve ailesiyle ilgili bildiği her şeyi sorgulamasına neden olur. Sevdiği insanlar hakkındaki şaşırtıcı gerçekler onu sonsuza dek değiştirecektir.
  Usta bir hikâye anlatıcısından, elinizden bırakamayacağınız, yürek burkan, mükemmel bir roman. Hayatları değişmek üzere olan iki kadının, iki ev arkadaşı ve yakın dostun, Lily ile Amy’nin öyküsü.


  “Hem gizemli hem romantik hem de bir aile dramı... başka bir deyişle, kusursuz bir roman.”
  Daily Mail

  “Bu muhteşem kitap alışılagelmiş bir macera romanından çok daha fazlası. Simons’ın zekice anlatımı ve unutulmaz karakterleri sizi baştan çıkaracak... Kitabı bitirdikten sonra tek bir şey isteyeceksiniz: daha fazla Paullina Simons.”
  Booklist

  “Uluslararası çoksatan kitapların yazarı Paullina Simons, Times Meydanı’ndaki Kız’da, kaybolan arkadaşını ararken hayatı altüst olan genç bir kadına dair sürükleyici bir hikâye kaleme almış.”
  CriminalElement 


  Çoksatan Bronz Atlı serisinin yazarı Paullina Simons, 1963 yılında Leningrad’da dünyaya gelmiş ve yetmişli yılların başında ABD’ye göç etmiştir. Kansas Üniversitesi’nde siyasal bilgiler eğitimi almış olmasına rağmen tek hayali yazarlık olan Simons, kocası ve dört çocuğuyla birlikte New York yakınlarında yaşamaktadır. 

Times Meydanı'ndaki Kız Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.