sadsad x
asdasd
88,50 TL
49,90 TL
%44 indirim
Kazancınız
:
38,60 TL
Tilki Avı Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786051738536
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Muhammed El Semavi
Muhammed El Semavi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tilki Avı Kısa Özet

  "Ya hayatta kalmanın tek yolu, sözümona düşmanınıza güvenmekse?"

  Aralık 2010’da, Tunus’ta ateşe verilen bir bedende tütmeye başlayan devrim havası çok geçmeden Yemen’e de ulaşmıştı. Bir yanda Hadi’nin sadık taraftarları, öbür yanda eski Cumhurbaşkanı Salih tarafından desteklenen Husiler ile Yemen’in Kuzey ve Güney’i arasındaki uçurum gittikçe derinleşiyordu. Bu yükselen tansiyonun ve artan çatışmanın ortasında, dünyada görmek istediği değişimi başlatmaya niyetli, genç bir dinler arası diyalog elçisi ve barış aktivisti olan Muhammed El Semavi, ölüm tehditlerini ve ajan yaftalarını göze alarak amacı doğrultusunda kararlılıkla yürüyordu.

  Çaresizliğin karanlığında umulmadık yerden gelen yardım eli, Muhammed’in savaş bölgesinden çıkmasını sağlamakla kalmayacak, ona o güne kadar öğretilenlerin ötesindekileri de gösterecek ve belki de bakış açısını sonsuza kadar değiştirecekti. Muhammed El Semavi’nin bir kitapla başlayıp bir kitapla biten, can damarları sosyal medya ile beslenen ilham verici hayatta kalma öyküsünde, mücadelenin, dostluğun, *doğrunun* ve *düşmanın" ne olduğunu bir kez daha düşüneceksiniz.


  Muhammed El Semavi, 1986’da Yemen’de doğdu. Yirmili yaşlarının ortasında, Müslümanlar, Hıristiyanlar ve Yahudiler arasında diyaloğu teşvik eden dinler arası gruplara dahil oldu. 2015’te Yemen İç Savaşı sırasında, Aden’den Amerika Birleşik Devletleri’ne iltica etti. Amerika Birleşik Devletleri’ne gittiğinden beri, barış ve dini hoşgörüyü teşvik eden birçok sivil toplum kuruluşunda çalıştı.

 • 2. Hamur

Tilki Avı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.