sadsad x
asdasd
46,00
27,14
%41 indirim
The Flash Cilt 1 : İleri Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9789759050948
Boyut: 16 x 0
Kapak: Ciltsiz
Francis Manapul
Francis Manapul
Devamı
Kampanya

The Flash Cilt 1 : İleri Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • The Flash Cilt 1 : İleri Kısa Özet

  ' Tam anlamıyla çizgi romanın en güzel örneği.''

  - Popmatters, 10 üzerinden 10

  Üzerine dökülen kimyasallar ve yıldırım çarpması sonucu polis bilimcisi Barry Allen yaşayan en hızlı insana dönüşmüştü. Ama Flash'ın bile kaçamayacağı şeyler vardı.Yıllarını intikam peşinde harcadıktan sonra Flash'ın arkadaşlarından biri arkasında yeni düşmanlarla geri dönmüştü. Onu kovalayanlar Flash'ın durdurabileceğinden bile daha çabuk çoğalan durdurulmaz bir çeteydi.

  Iron Heights denen yüksek emniyetli hapishanedeyse Flash'ın en tehlikeli düşmanı, kaçışını tasarlamakta, intikam hayalleri kurmakta ve Flash'ı ebediyen buzlar altına gömme planları yapmaktaydı. Öfkesinin sebebiyse Flash'ın öngöremediği kişisel bir acıydı.

  Tüm bunların üzerine, Flash'ın bedeninin derinliklerindeyse akıl almaz yeni güçler açığa çıkmaya hazırdı. Bu beklenmedik, görülmedik yetenekler de Flash'ın koşmasını sağlayan Sürat Kuvveti'ni kullanıyordu. Yeni yetenekleri Flash'ın en büyük silahı da olabilirdi, en büyük kabusu da.

  Francis Manapul ve Brian Buccelllato ikilisinin cesur hikayelerini ve nefes kesen çizgilerini barındıran bu cilt, yayınlandığı yılın en çok övgü lan süper kahraman çizgi romanlarından biri oldu.

  The Flash serisinin 1-8 arası sayılarını içeren bu yüksek hızlı macera artık türkçe!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.