sadsad x
asdasd

Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye Arapça Kolay Siyer Başlangıç Seviye

Akdem Yayınları

Kolektif

25,00 TL
18,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye Arapça Kolay Siyer Başlangıç Seviye Hakkında Bilgiler
Türü: İslam Eğitimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9786057753007
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye Arapça Kolay Siyer Başlangıç Seviye Kısa Özet

  Tamamı üç kitaptan oluşan Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye serisi, Hz. Peygamber (s.a.s.)’in hayatını herkesin kendi Arapça seviyesine göre okuyabileceği seçenekler sunuyor. Serinin amacı başlangıç, orta ve ileri seviyedeki okuyucular için ayrı ayrı kaleme alınmış siyer kitapları ortaya koymak.

  Serinin ilk kitabı, başlangıç seviyesinde Arapça eğitimi alanlar düşünülerek kaleme alınmış olup, Kâinatın Efendisi (s.a.s.)’nin hayatını, kolay ve rahatça okunabilecek bir üslupla ele alıyor. Cümleler kısa, seçilen kelimeler basit ve yaygın kullanılanlardan oluşuyor. Kitabın bir başka özelliği ise Hz. Peygamber (s.a.s.)’in doğumundan vefatına kadar hayatındaki bütün büyük olaylara öz olarak yer verilmiş olması...

  Serinin tüm kitaplarında ele alınan konular temelde aynı olsa da dil seviyelere göre cümle yapıları, ifadelerin uzunluğu-kısalığı, kullanılan kelimeler, cümleleri birbirine bağlayan edat ve bağlaçlar ve anlatılan olayların ayrıntıları her seviye için ayrı olarak düşünülmüş ve dil seviyesine uygun bir şekilde okuyucuya sunuluyor.

  Arapça derslerinde aldığınız bilgilerin üzerine böylesi bir kitabı okumanın hem bilgilerinizi pekiştireceğine hem de size mânâ planında çok şey kazandıracağına inanıyoruz.

  Tamamı seslendirilmiş olan metinlerin ses dosyalarına, kitabın başında bulunan kare kod ile ulaşabilir ve kitabı dilediğiniz ortamda dinleyebilirsiniz.

Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye Arapça Kolay Siyer Başlangıç Seviye Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.