sadsad x
asdasd
40,00 TL
28,40 TL
%29 indirim
Tex Yeni Maceralar - 5 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786054983599
Kapak: Ciltsiz
Mauro Boselli
Mauro Boselli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tex Yeni Maceralar - 5 Kısa Özet

    Büyük bir mutlulukla söylüyoruz ki Teks Willer ile arkadaşlarının tadına doyulamayan ve Türkiye’de hiç yayımlanmayan maceralarını da artık Çizgi Düşler yayımlıyor. İşte sizlere büyük usta Boselli’nin yazıp Leomacs’ın çizdiği *Katil Mondego* adlı heyecanlı bir macera...

    Tüten Taşlar Diyarı (Tex 613; yazar: Mauro Boselli; çizer: Alessandro Piccinelli):  Geçen sayımızda başlayan *Yellowstone’lu Avcılar* macerası bütün hızıyla sürmekte... Teks ve Carson, yasa dışı avcılara karşı giriştikleri büyük kıyımın ardından, bu kez de işin içine Cree yerlilerinin de karıştığı güçlü bir intikam dalgasını göğüslemek zorundadır. Bu arada peşinde oldukları Delikburun grubunun ne yapacağı da hiç belli değildir.

    Sabotajcılar (Tex 614; yazar: Mauro Boselli; çizer: Leomacs): Teks ve Carson’un yaptığı sakin bir tren yolculuğu, elbette ortalığın birbirine girdiği bir olayla kesintiye uğrar ve bizimkiler kendilerini ölümcül bir tren yolu savaşının tam ortasında buluverirler. İki demiryolu şirketi arasında yaşanan rekabetin boyutları her türlü mantık sınırını aşmış ve işin içine hem sabotajlar hem de cinayetler girmiş durumdadır. Üstelik olaylar dışarıdan göründüğü halden çok daha karışık ve tehlikeliydi.

Tex Yeni Maceralar - 5 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.