140,00 TL
93,80 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
46,20 TL
Tex Klasik Seri - 9 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786054983919
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Guido Nolitta
Guido Nolitta
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Tex Klasik Seri - 9 Kısa Özet

    Yargıç Maddox (No 185; Yazar: Guido Nolitta; Çizer: Fernando Fusco Piccininno) Geçen sayımızdan devam eden maceranın bu son bölümünde Tex, nihayet Agua Fria’ya ulaşır, ama orada gördüğü şey sadece öfkesinin iyice kabarmasına yol açacaktır. Ve bu öfkenin tek hedefi de *Cellat* namıyla bilinen Yargıç Maddox olacaktır.

    Tex Willer`i Tutuklayın (No 185, 186; Yazar: Guido Nolitta; Çizer: Guglielmo Letteri) Navajo kampının civarındaki küçük çiftlikler ve bankalar, Tex Willer ve Navajoları tarafından soyulup yakılır. Neler olup bittiğini anlamayan halk ve yetkililer şaşkınlık içindedir. Tex’i yakalamalarından başka bir çare kalmamıştır. Kılık değiştirme ustası Proteus’un bir kez daha ortaya çıktığı bu karmaşık olaylar dizisi kahramanlarımızı çılgınca bir maceraya sürükler...

    Little Rock (No 186; Yazar: Guido Nolitta; Çizer: Erio Nicolò) Randy Brandt adlı eski bir dostlarının mektubuyla harekete geçen Tex ve Carson, Little Rock adlı berbat bir madenci kasabasına gelirler. Randy ortadan kaybolmuştur ve esrarengiz bir suikastçılar grubu da bizimkilerin peşine takılmakta hiç geç kalmazlar.

  • 2. Hamur

Tex Klasik Seri - 9 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.