sadsad x
asdasd
26,85
21,21
%21 indirim
Tehlikeli Güzellik Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9786051423685
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Sophia Nash
Sophia Nash
Devamı
Kampanya

Tehlikeli Güzellik Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tehlikeli Güzellik Kısa Özet

  *Aşk (isim): Evlilik yoluyla yahut hastalığın sebeplerini hastadan uzaklaştırarak tedavi edilebilen geçici bir delilik.*

  - Şeytanın Sözlüğü, Ambrose Bierce

  Rosamunde Baird her şeyini kaybetmişti. Bir süre zengin, dul bir düşesin gizli Dullar Kulübü’nde kalmaktan başka seçeneği yoktu. Sessiz sakin bir hayat sürmeye kararlı Rosamunde, yıllar önce felaketine sebep olan iki şeye, macera ve şehvete bir daha kapılmamaya yemin etmişti. Ta ki Helston Dükü Luc St. Aubyn, Rosamunde’un en gizli arzularını yeniden alevlendirene dek.

  Ateşin ve Buzun Efendisi Luc St. Aubyn, geceler boyunca süren şehveti ve ertesi sabahlardaki buz gibi tavırlarıyla lakabını fazlasıyla hak ediyordu. Herkesi kötü biri olduğuna inandırmaya çalışan bu yürekli savaş kahramanının Dullar Kulübü’yle ne işi vardı ve yazdığı şeytan sözlüğünü neden herkesten saklıyordu? Erdemli bir melek onu gafil avladığında, sakladığı ne varsa ortaya dökülecekti. Ve bu, onları ya felakete sürükleyecek ya da kurtaracaktı.

  Yazar Hakkında:

  SophiaNash, İsviçre’de doğdu. Fransa ve Amerika’da büyüdü ama kalbinin İngiltere’de kaldığını söylüyor. Nash, tarihi romanslar yazma hayalini gerçekleştirmeden önce ödüllü bir televizyon yapımcısıydı. Metin yazıyor ve sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak çalışıyordu. Romanları, aralarında prestijli Amerika Aşk Romanları Ödülü’nün de (RITA) bulunduğu ulusal ödüller kazandı ve American Library Association’ın *Yılın En İyi On Aşk Romanı* listesinde kendine yer buldu. Yazar, eşi ve iki çocuğuyla birlikte Washington D.C.’de yaşıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.