sadsad x
asdasd
29,00 TL
12,90 TL
%56 indirim
Kazancınız
:
16,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tarih Yanılıyor Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Tarih Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786051429540
Kapak: Ciltsiz
Erich von Daniken
Erich von Daniken
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tarih Yanılıyor Kısa Özet

  *Erich Von Daniken'in Fikirlerinin Efsanevi Bir Çekiciliği Var.*
  James A. Herrick, Christianity Today

  Kitapları çoksatanlar listesinden eksik olmayan yazar Erich von Daniken, çağdaşlarının gözden kaçırdığı gerçekleri ortaya çıkarma yeteneğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Von Daniken görünüşte birbiriyle ilişkisi olmayan yüzlerce antik metni dikkatle inceledikten sonra, insanlık tarihinin hiç de dünya dinlerinin iddia ettiği gibi olmadığını duyurmaya hazır. Üstelik elinde kanıtlar var!

  Von Daniken, Tarih Yanılıyor’da, keşfinden bu yana şifresinin çözülmesi yönündeki bütün girişimlere direnen büyüleyici Voynich el yazmasına daha yakından bakıyor ve aynı derecede hayret verici olan Enoş Kitabı’yla ilgili bazı merak uyandırıcı açıklamalarda bulunuyor. Von Daniken aynı zamanda Ekvador’daki binlerce altın panelden oluşan kapsamlı bir kütüphaneye ev sahipliği ettiği söylenen kayıp bir yer altı labirentiyle ilgili hayret verici bir hikayeyi ortaya çıkarıyor. Von Daniken metal kütüphanesinin yalnızca Enoş Kitabı’yla değil, kütüphanenin, atalarının geçmişini içerdiğine inanarak yıllar boyu onu arayan Mormonlar’la da ilişkili olduğuna dair kanıtlar sunuyor.

  Nazca Çölü’ndeki, havadan bakıldığında iniş pistine benzeyen gizemli çizgilere ne demeli? Arkeologlar onların kadim geçit töreni yolları olduğunu iddia ediyor. Von Daniken ise, *Tekrar düşünün!* diye bağırıyor ve arkeologların kontrol etmeyi akıllarından bile geçirmedikleri verileri ortaya koyuyor. 

  Tarih Yanılıyor zekanıza meydan okuyacak... Belki uzun süredir tutunduğunuz bazı inançlara da. Bu, Erich von Daniken’in yıllardır yazdığı en iyi kitap!

   

Tarih Yanılıyor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.