sadsad x
asdasd

TAPINAK ŞÖVALYELERİ VE NÖRO-MESİH

Destek Yayınları

Ramazan Kurtoğlu

88,00 TL
54,56 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
33,44 TL
TAPINAK ŞÖVALYELERİ VE NÖRO-MESİH Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786053113263
Kapak: Ciltsiz
Ramazan Kurtoğlu
Ramazan Kurtoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TAPINAK ŞÖVALYELERİ VE NÖRO-MESİH Kısa Özet

  İslam dünyası 8. yüzyıldan 13. yüzyıla kadar tam manasıyla bir altın çağ yaşamıştır. İlim ve bilimde şartsız dünyaya hâkimdir. 13. yüzyıldan bu tarafaysa hem ilim hem de bilim alanında yetimdir. Bunun bir numaralı sebebi ezoterizm bataklığına sürüklenmiş bir kısım tarikat ve cemaatlerdir. Aklı vestiyere asan biatçılıktır. Bunların pek çoğu Yeni Dünya Düzeni ütopyasının kurucu babalarının arzu ettiği Tek Dünya Dini yani Panteist-Kabalist, Varlıkta Birlikçi, senkretik, Hz. Peygamber’siz bir İslam’a hizmet etmektedirler. Bazıları bunun farkında bile olmayabilir.

  İslam dünyası dahil, küresel anlamda gerek semavi, gerek felsefi dinler parayla gnostikleştirilmiştir. Din ve para siyasetin temel enstrümanlarıdır. Din-para-siyaset üçgeninde ilim, bilim, teknoloji Tapınak Şövalyeleri Tarikatı’nın kutuplarının kontrolündedir. Her din ve inançtan insanlık sesli ve sessiz silahlarla mankurtlaştırılmaktadır. Artık her dinden her inançtan insanlar bir kurtarıcıyı, Mesih ve Mehdi’yi bekliyor. Ortada çok sayıda Mesih ve Mehdi dolaştığı için yakında her inanca uygun, uzaydan teknoloji marifetiyle, holografik Nöro-Mesih insanlığa görünecek.

  Bu çalışma ile Tapınak Şövalyeleri Tarikatı’ndan bugüne insanlığın nasıl dönüştürüldüğünü belgelerle göstermeye çalıştık. Elinizdeki kitabın satırlarında gezindikçe Kuran ve sahih hadisler dışında bir tarikat ve cemaat İslam’ının 13. yüzyıldan beri İslam’ın içini boşalttığını görecek, ah çekecek ve ağlayacaksınız...

   

TAPINAK ŞÖVALYELERİ VE NÖRO-MESİH Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.