sadsad x
asdasd
20,37 TL
13,44 TL
%34 indirim
Tapılası Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 215
ISBN: 9786054482825
Kapak: Ciltsiz
Cecily Von Ziegesar
Cecily Von Ziegesar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tapılası Kısa Özet

  Her kızın hayalidir bir 'it girl olmak.

  Ama sadece bazılarının hayali gerçekleşir.

  Bir kız bir 'it girl bir 'o kız olabilmek için ne kadar ileri gidebilir...

  New York Tımes 1 numarası seri Dedikoducu Kızın yazarı Cecily von Ziegesar tarafından yaratıldı. Brett Messerschmidt Waverly Akademinin yıllık tatil balosunu ve hediye alışverişini organize ediyor. Ama bazı girişimci öğrenciler Gizli Şeytanı oynamanın çok daha eğlenceli olacağına karar verince bütün okul ahlaksızlığa soyunuyor. Brettin tek istediği başarılı bir parti ve yeni takıntısı Sebastian Valentiden bir iyi geceler öpücüğü. Ne yazık ki dönüşüm geçiren Sebastianda Callienin de gözü var. Olsun paylaşmak önemsemektir. Ya da belki de değildir...

  Waverlydeki herkes hediye verme havasında. Tinsley Carmichaelın ise açmayı istediği tek hediye yeni sevgilisi Julian McCafferty. Peki ya bunun yerine çocuğun geçmişinden karanlık bir sırrı açığa çıkarırsa Görünüşe bakılırsa Waverlynin en yeni yıldızı Jenny Humphrey Tinsleynin kara listesine girmek üzere. Yine.

  Gürültülü biraraya gelişler ve gizli hayranlarla bir It Girlün hayatında sıkıcı tek gün bile olamaz. Ama kimse beğenilmenin kolay olduğunu da söylemedi.

Tapılası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.