sadsad x
asdasd
49,98 TL
31,99 TL
%36 indirim
Tanrı'nın Gözü Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786052996461
Kapak: Ciltsiz
Giulio Leoni
Giulio Leoni
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tanrı'nın Gözü Kısa Özet

  Tarihin akışını değiştirmek Galileo Galilei’nin elinde…

  Tarihte sarsıcı bir dönem, inkalardan gelen mucizevi bir alet ve Galileo Galilei… 

  İstanbul, 1605. Topkapı Sarayı’nın görkemli odalarından birinde Sultan I. Ahmet ve veziri, Venedik’ten gelen teklifi kabul etmek üzere gizli bir anlaşmaya varır. Bu anlaşma, Osmanlı İmparatorluğu’nun sınırlarına yeni topraklar katmasını mümkün kılacaktır. 

  Padova, 1605. Ünü tüm dünyaya yayılmış, başarılı bir bilim adamı olan Galileo Galilei, Padova’daki bir gösteride gizemli bir kadınla tanışır ve onun muhteşem güzelliği karşısında büyülenir. Fakat onu asıl etkileyen, kadının yanında getirdiği, Tanrı’nın Gözü denilen alettir. Bu aletin sırrını çözmeyi kendine görev edinen Galilei, aynı zamanda onu daha büyük amaçlar için kullanabileceğini de keşfeder. Ancak bilmediği şey, etrafının attığı her adımı takip eden casuslarla çevrili olduğudur.

  Venedik, 1605. Osmanlı İmparatorluğu’yla barış müzakereleri yapmaya hazırlanan Venedik Cumhuriyeti bir Türk elçiyi Palmanova Kalesi’nde ağırlamayı kabul eder. Fakat karanlık sokaklarda dolanan gölgeler ve şehri saran fısıltılar çok daha büyük bir planın habercisidir…

  Gizem ve tarihi harmanlayan, heyecan verici bir yolculuğa hazır olun.

Tanrı'nın Gözü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.