Tanrı’nın Göksel Çocukları

Cinius Yayınları

Hani Astolin

360,00 TL
324,00 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
36,00 TL
Tanrı’nın Göksel Çocukları Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 518
ISBN: 9786053235712
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Hani Astolin
Hani Astolin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tanrı’nın Göksel Çocukları Kısa Özet

  Elinizdeki kitapta, 7000 ile 9000 yıl öncesi yaşam diliminin roman kurgusuyla anlatımını bulacaksınız. Kendinden önce doğmuş yapıtlardan ve yaşam deneyimlerinden yola çıkan bu satırlar, gördüğüm, konuştuğum, sesini işittiğim, yazısını okuduğum ya da duyumsadığım tüm varlıklarla birlikte yazıldı.

  Topraklarına izlerini gömerek soyunu toplayıp yola düşenler anlatıldı bu satırlarda. Kıtlıktan, soğuktan, taşkından, salgından uzaklara, yeni topraklara gidenler anlatıldı. Gen ve kültür özellikleri, inançları, masalsı töreleriyle gittikleri ülkelerde yaşadıkları geçiş süreci...

  Soylarının karışmasını önleme çabaları, birbirlerinin yaşam biçimini benimsemeleri... Övgü ve yergi içinde geçen ilişkileri... Matalların, halap ve halaplahların nasıl mitolojiye dönüştüğü... Soylarının yayılışı ile tinlerinin ulaştığı yüksek düzeylerden gelen töre, tören ve matallarının kapışılması, bu çekirdek üzerinden sürgün verip yeni şekiller alması... Tüm bu deneyimlerden geçen soyun sürecinin nasıl da yaşanmaya değer olduğu anlatıldı.

  *Yaşanmaya değer olan her şey, okunmaya da değerdir* diye düşünülüp sizlerle paylaşıldı.

 • 2. Hamur

Tanrı’nın Göksel Çocukları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.