120,00 TL
78,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
42,00 TL
Tanrıların Yolculuğu Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 254
ISBN: 9786053040521
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Erich von Daniken
Erich von Daniken
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tanrıların Yolculuğu Kısa Özet

  Erich von Daniken tartışılmaz gücünü, gerçek dünyayla bağlantıyı koparmadan hayal gücü ve bilimi birleştirebilme yeteneğinden alıyor.

  *Masallar, evvel zaman içinde, diye başlar. Ama ben, sadece farz edelim, diye başlayacak ve bir zamanlar dünyayı uzaylılar ziyaret etti,  diye devam edeceğim. Geçmişin tanrıları onlardı.*

  Erich von Däniken’in efsanevi Tanrıların Arabaları kitabı, nesillerin mitolojiye, tarihe ve dünya dışı varlıkların dünyamızı ziyarete gelmiş olma ihtimaline bakışlarını değiştirdi. Yazar şimdi de Yunanistan tarihine odaklanıyor ve medeniyetin nasıl oluştuğuna dair inancımıza meydan okuyor. Ve tüm bildiklerinizi unutturacak sorular soruyor.

  Günümüzün arkeolojik araştırmaları ile Platon ve Aristoteles’in yazdıkları kanıt olarak kabul edilirse, Yunan mitleri gerçek miydi? Yunan tanrıları binlerce yıl önce dünyayı ziyaret etmiş dünya dışı varlıklar mıydı?

  Çoğunuz von Däniken’in yazdıklarını şaşırtıcı bulabilirsiniz. Ancak Tanrıların Yolculuğu’nda öyle açık ve iddialı kanıtlar bulacaksınız ki, geçmişe bakışınız değişecek.

  Tanrıların Yolculuğu, Antik Yunan’daki yerleşim yerlerine ve efsanelere, *yabancı* tanrılar ve insanlar arasındaki çatışmalara, Sentorların, Kiklopsların ve diğer mitolojik yaratıkların gerçek geçmişine, Atlantis efsanesine ve Piri Reis’in haritasına dair sarsıcı tezlerle okurun karşısına çıkıyor.

  *İnsanlık önemli bir keşfin eşiğinde. Şimdi bilimsel düşünce tarzıyla sormamız gereken en akılcı soru şu: Tanrıların bin yıllık zaman kapsülünü bulmak için nasıl bir yol izlemeliyiz? Üçüncü milenyumdayız. Antik tanrılar gideli çok oldu. Ama mirasları hala varlığını koruyor. Artık o değerli mesajları aramaya başlamamızın vakti gelmedi mi?*
  Erich von Daniken

 • 2. Hamur

Tanrıların Yolculuğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.