sadsad x
asdasd

Tanrıların Parmak İzleri

Omega

Graham Hancock

100,00 TL
72,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
28,00 TL
Tanrıların Parmak İzleri Hakkında Bilgiler
Türü: Tarihi Romanlar
Sayfa Sayısı: 600
ISBN: 9786050204216
Kapak: Ciltsiz
Graham Hancock
Graham Hancock
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tanrıların Parmak İzleri Kısa Özet

  "Eserleri çok satan yazar, araştırmacı gazeteci ve televizyon sunucusu Graham Hancock, oldukça tartışmalı bir tarih görüşüne sahip. Dünyanın bazı bölgelerindeki halklara bilgi getirmiş gizemli, kayıp bir medeniyet hakkındaki teorisi o kadar büyük bir kitlenin ilgisini çekti ki bu teori geleneksel tarih anlayışını değiştirebilir."

  - BBC, Horizon, Aralık 2000

  Buz devrine ait haritalar, tarihöncesi mitlerde kodlu olan bilimsel ve astronomik bulgular, Mısır Piramitlerinin ve Gize Platosu’ndaki tapınakların inşasındaki ustalık, Meksika’daki Güneş ve Ay Piramitleri, Virakoça efsanesi, Pîrî Reis Haritası’nın gizemi...

  Graham Hancock dünya çapında, milyonlarca insanın ilgisini çeken eseri Tanrıların Parmak İzleri’nde haritası olmayan bölgeleri keşfediyor, önyargıları sorguluyor, geçmişin karanlık ve gizemli dönemlerine ışık tutuyor. Tanrıların Parmak İzleri, kimi tarihçilerin acımasız saldırılarına ve eleştirilerine maruz kalıp şiddetli tartışmalara neden olurken kimi kalıplaşmış düşüncelerin ve tarihsel önyargıların sorgulanmasını sağlamış; araştırmacıların ve gezginlerin dünyanın en gizemli antik yerleşim yerlerine olan merakını uyandırmıştır.

Tanrıların Parmak İzleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.