sadsad x
asdasd
34,00 TL
14,96 TL
%56 indirim
Kazancınız
:
19,04 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tanrıların Kalıntıları Hakkında Bilgiler
Türü: Gezi Rehberi Kitapları
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9786053043171
Kapak: Ciltsiz
Erich von Daniken
Erich von Daniken
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tanrıların Kalıntıları Kısa Özet

  *Erich kimsenİn dile getirmeye cesaret edemedİğİ konulari düşünmemizi sağliyor. tarİh anlayışımıza meydan okumaya devam edİyor.*

  Philip Coppens, The Ancient Alien Question’ın yazarı

  *Bilgi çağında yaşıyoruz. Ancak dünyamızın geçmişine dair hâlâ en ufak bir fikrimizin olmadığı konular var,* diyor çoksatar yazar Erich von Däniken, yeni kitabı Tanrıların Kalıntıları’nda. Mühendislik harikası olan akıl almaz taş yapılar, gizemli yer altı siteleri, geometrik olarak sıralanmış taş daireler, nefes kesici Mısır piramitleri... Bütün bunları kim yaptı? Ve daha da önemlisi, bunları yapanlar o teknik bilgiye nasıl sahipti?

  Erich von Däniken, binlerce yıl önceye uzanan bir araştırmaya götürüyor okuru. Taş Devri’nden kalan, birbirine eşit mesafede dev kareler ve üçgenler oluşturacak şekilde inşa edilmiş yüzlerce ibadet yeri var. Peki bütün bunlar nasıl oldu? Klasik arkeoloji bu sorulara yanıt veremiyor. Daha da kötüsü, bu soruları önemsemiyor bile. *Hepimiz bu ilgisizliğin parçası mı olacağız?* diye soruyor yazar.

  *Yoksa fiziksel sonuçları gözümüzün önünde olan bu tarihi kalıntılara dair gerçekleri öğrenmek ister miyiz?*
  Tanrıların Kalıntıları, 160’tan fazla resim ve çizimle Avrupa ve Akdeniz bölgesindeki imkânsız yapıların sırlarını açığa çıkarıyor, olağanüstü gerçeklerin altını çiziyor ve doğru bilinen yanlış doktrinlere meydan okuyor.

Tanrıların Kalıntıları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.