sadsad x
asdasd
15,74 TL
11,33 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
4,41 TL
Tağut’un Kaos Düzeni Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 1
ISBN: 9786052320341
Kapak: Ciltsiz
M. Melih Akıllı
M. Melih Akıllı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tağut’un Kaos Düzeni Kısa Özet

  Bu kitap; Türkiye’de hiç bir kesime meydan okumak, karşıt görüşleri keskinleştirip cepheleşmeyi artırmak, içerisinde savunduğu fikirler dışında hiç bir fikri kabul etmemek için yazılmadı. Bilakis, bölünerek değil, bize meydan okuyan asıl düşmana karşı birleşerek, fikirlerimizin hepsinin değerli olduğu ancak ortak asgari müştereklerimiz olması gerektiği ve bunun da salt Türkiye gerçekleri üzerine oturması gerekliliği tezinden hareketle yazılmıştır.

  Allah’ın yaratıp yönettiğine *eski* diyerek, ortadan kaldırıp, yeni bir dünya düzeni kurma hedefini gerçekleştirmek için Tağut’un yolunda savaşanlar kimlerdi?

  Laikliğe indirgenmiş Atatürkçülük, şeriata ve bedeviliğe indirgenmiş İslam üzerinden Atatürkçülük ve İslam’ı gömenler Türkiye için hangi alternatifi hazırlıyorlardı.

  Osmanlı imparatorluğunu yıkan küresel güç, hangi sebeple bizim çocuklar için imparatorluk kuruyordu.

  Yenidünya düzeni; yani tüm dünyanın ele geçirilmesi hedefine ulaşmak için emperyalizm alternatifsiz miydi?

  Tüm bu soruların cevabını bulacağınız elinizdeki kitap, Allah’a karşı yeni dünya nizamı kurmak için tezgâhlanan savaşın izini sürmek, delillendirmek, kare kare fotoğraf çekmek ve küçük kareleri birleştirerek Büyük Resim’e ulaşmak gayesi ile yazılmıştır.

Tağut’un Kaos Düzeni Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.