Tagarama`dan Sihirli Kalem

Servet Yayınevi

Serkan Kahveci

90,00 TL
69,30 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
20,70 TL
Tagarama`dan Sihirli Kalem Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 393
ISBN: 9786057027115
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Serkan Kahveci
Serkan Kahveci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tagarama`dan Sihirli Kalem Kısa Özet

  Merhaba Sevgili Okurlarım;

  Öncelikle sanatın yedinci harikası ‘’Sinema perdesi’’ için yazmış olduğum edebi eserleri (senaryoları, şiirleri) büyük bir keyif ve heyecan ile okuyacağınızı umuyorum.

  Serbest ve farklı türde yazdığım şiirlerimde cansız nesneleri, can dostlarımız hayvanları, spor dallarını ve küresel ısınma gibi konuları ele aldım.

  Sinema yönetmeni Jean – Luc Godard’ın bir sözü vardır. *Fotoğraf gerçektir, sinema ise saniyede yirmi dört kare gerçektir* Ben de bu sözden yola çıkarak, edebi yönden hikâye türünde senaryolarımı siz değerli okuyucularımın yer, zaman ve mekânları, olay örgülerini, karakterleri kendi hayal gücünüzle yaratıp, yarattığınız bu dünyanın da hâkimi, hakemi ve yönetmeni olmanızı gönülden istiyorum.

  Ayrıca bu 18 senaryo ve 10 adet şiirde kâh bir minik sarıçiçeğin izinden Cheese burgerin anavatanı Colorado’ya yolculuk, kâh günümüzde yok olmuş devasa kuşların bir depremin tetiklemesiyle tekrar gün yüzüne çıkmasına tanık olacağız. Bazen bir lahitten çıkan parşömen su ve güneşin yardımıyla sizi antik Machu Picchu’ya götürecek. Kimi zaman da Malakan ve Türk sevgililerin imkânsızlıktan kendilerini karlar ülkesi Laponya’da bulmasıyla Kuzey ve Güney ışıklarından gelen mesajlarla birlikte garip olaylara şahit olacağız.

  Güleceğiniz, ağlayacağınız, ürpereceğiniz, heyecanlanacağınız bu kitabı yazarken bana ilham olan mahallemizin sihirli kalemi, büyük şair ve yazarı Atilla İlhan’a ve yazar Hasan Hüseyin Korkmazgil’e sonsuz saygı ve teşekkürlerimi iletiyorum.

  Ayrıca bize değer katan tüm yazarların ve merhum babam Selahattin Kahveci’nin ruhlarının şâd olması dileğiyle... Mutlu Okumalar

 • 2. Hamur

Tagarama`dan Sihirli Kalem Hakkında Yorumlar