sadsad x
asdasd
23,15
14,12
%39 indirim
Tabu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786055143824
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Casey Hill
Casey Hill
Devamı
Kampanya

Tabu Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tabu Kısa Özet

  Acımasız Bir Katilin Yöntemlerini Önceden Tahmin Edebilir misiniz?

  Amerikalı Adli Bilim Uzmanı Reilly Steel,zor günler geçiren babasına yakın olabilmek için İrlanda’daki görevi kabul eder.

  Genç bir çift, evlerinde ölü bulunur. Çıplak vücutlarındaki kurşun yaraları, ikilinin intihar ettiğini düşündürmektedir. Fakat Reilly ve ekibindekiler, olayı derinlemesine araştırdıkça ve yeni cesetler ortaya çıktıkça, bir seri katille karşı karşıya olduklarını anlarlar.

  Reilly, elindeki ipuçlarına bir anlam veremez. Toplumun en basit kurallarını bile hiçe sayan sapık fikirli katil, akla gelebilecek en ürkütücü şekillerde cinayetler işlemekte, tabuları yıkmaktadır!

  Sıra dışı cinayetler işleyen zeki katilin amacını anlayabilmek ve cinayetlerin ardındaki gerçekleri gün yüzüne çıkarabilmek için Reilly’e yardım edebilecek tek kişi vardır; tabu konusundaki kitaplarıyla da bilinen psikanaliz uzmanı Sigmund Freud!

  Bir tarafta Freud’un kitaplarından alıntılar, diğer taraftaysa acımasızca öldürülen ve birbirleriyle hiçbir bağı bulunmayan masum insanlar…

  Reilly, yeni bir cinayet işlenmeden önce katili durdurabilecek midir? Cinayetleri çözebilmek için kaç tabuyu daha yıkması gerekecektir?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.