sadsad x
asdasd
17,00 TL
10,88 TL
%36 indirim
Sürdürülebilir Moda Hakkında Bilgiler
Türü: Moda Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786055895679
Kapak: Ciltsiz
Şölen Kipöz
Şölen Kipöz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sürdürülebilir Moda Kısa Özet

  Sürdürülebilir moda okurlarını dişil bir dünyaya davet ediyor. Üstelik yerel zanaata, çevreye duyarlı, uzun ömürlü ve sürekli olan bir modaya. Sessiz direnişçiler; endüstriyel moda sistemini değil, yavaş moda anlayışını benimsetiyorlar. Konvansiyonel tasarımcının kafası karışıyor.

  Ahimsa modası ya da yavaş moda insani ve etik bir geleceği müjdeliyor. Tasarımcı ile kullanıcı arasındaki mesafe kısalıyor. İlişki şeffaflaşıyor ve güvenli oluyor. İdealize edilmiş vücutlar, neon ışıkları altındaki podyumlar yerine günlük, sürdürülebilir ve insani bir moda anlayışı inşa ediliyor. Tasarımcıların hayatı tasarladığı günümüzde, yeni bir perspektif görünür oluyor.

  Şölen Kipöz, akademisyen kimliğinin yanında günlük hayattan hiç kopmamış bir tasarımcı. Çeşitli şehirlerde sergilediği yavaş moda örnekleri camiadan büyük övgüler alıyor. Sürdürülebilir Moda kitabı bu yolda yeni bir çerçeve çiziyor ve umut verici bir kapı aralıyor.

  Moda dünyasının önemli isimleri Bora Aksu, Duygu Atalay, Gülsüm Baydar, Otto Von Busch, Dilek Himam, Kevin Huw Hilton, Ayşegül Kurtel ve Mine Ovacık yazılarıyla kitabı zenginleştiriyor.

Sürdürülebilir Moda Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.